Casper Nirvana N400
Kusursuz Metal Tasarım

 • Casper Nirvana N400, 11.6 inçlik HD IPS ekran teknolojisi ile standartların dışında bir tasarıma sahiptir. 1366*768 ekran çözünürlüğü sayesinde ihtiyacınız olanı verir. 10 parmak dokunmatik ekran ve 360 derece dönen yapısı farklı kullanım çeşitleri sağlar. Her duruma uymak üzere tasarlanan ince ve hafif N400, şık bir dizüstü bilgisayar veya bir tablet olarak kullanım avantajı sağlar.
Windows Ink ile
düşüncelerinize yer açın

 • Ink, Office programlarını daha etkin kullanmanızı sağlar. Active Pen ile word ve power point dosyalarınızı düzenleyebilir, dilediğiniz gibi resimler yapabilirsiniz. Basit matematik problemlerinin yanıtlarını bulmak için hesap makinesi gerekmez. Toplantı, konferans veya ders sırasında matematik denklemlerini not alabilirsiniz; OneNote da bunları sizin için hemen hesaplayabilir.
4 çekirdek işlemci ile
çoklu işlem gücü
 • N400, 32GB dahili hafızası ve 4GB RAM özelliklerine sahip Intel Atom Z8350 işlemcisi ile güçlü, enerji açısından verimli bir performans sunar. Düşük güç tüketim özelliğine sahip DDR3L RAM %11 daha az enerji tüketerek N400’ün batarya ömrünü uzatır.
 • Özel tasarlanan Casper Active Pen; 0,070mm kalem ucu inceliği ile çok hassas çizimlerin bile üstesinden gelmenizi sağlar. Özel AAAA pili ise uzun kullanım süresi sağlar.
 • 32 GB dahili hafıza ile 32.000 adet fotoğraf, 40.000 adet yüksek kalitede şarkı depolayabilirsiniz. 64 GB’ye kadar arttırılabilir hafızası ile her zaman daha fazlasını depolayabilirsiniz.
  Üstün RAM kapasitesi ile aynı anda 60 uygulama açık olduğunda dahi; 1,92GHz’e kadar arttırılabilir hızı ile kesintisiz performans yaşatır. 2 MP ön kamerası ile istediğiniz an fotoğraf çekebilir veya webcam olarak kullanabilirsiniz.
  İster iç mekânda olun ister hareket halinde N400 ile daha da fazla şey yapacaksınız.
 • Zengin bağlantı portları ve USB 3.0 ile daha güçlü bağlantı kurun. Kulaklık ve mikrofon çıkışı ile sesten ödün vermeyin. Mikro HDMI ile işlemlerinizi daha büyük ekranlara taşıyabilirsiniz. Mikro SD Card ile her zaman daha fazlasını depolayabilirsiniz.
Tüm gün boyunca yanınızda
 • 9000 mAh batarya ile 6 saat aralıksız film izleme, 10 saat aralıksız surfing keyfi ile ara vermeden kullanın.
Dayanıklı Menteşe
 • N400’ün kademesiz 360° metal menteşesi açma-kapama testine tabi tutulmuştur. Böylece mühendislik harikası N400'ünüzü istediğiniz modda yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

KobiMaster