Hüküm ve Koşullar
Bu teklif yalnızca GeForce GTX 1050, 1050 Ti veya 1060 grafik kartları ya da GeForce 1050, 1050 Ti veya 1060 ile güçlendirilen dizüstü bilgisayarlar içindir. Promosyon kısıtlı bir süre için ve stoklar tükeninceye kadar devam eder. Teklif yalnızca bazı yetkili satıcılarda geçerlidir. Oyunların dahil olduğundan emin olmak için lütfen satın aldığınız grafik kartının veya dizüstü bilgisayarın ürün açıklamasını kontrol edin ve satın aldığınız mağaza ile önceden kontrol edin. Ücretsiz oyunun dijital olarak indirilmesi için hem GPU ve GeForce Experience yazılımının yüklenmesi hem de Uplay hesabının olması gerekir. Daha fazla bilgi için lütfen kod kullanma talimatlarını kontrol edin. Ek hüküm ve koşullar uygulanabilir.

Oyunu nasıl talep edeceksiniz?
1. Uygun bir ekran kartı veya dizüstü bilgisayar satın aldığınızda, katılımcı, Casper oyunu ücretsiz olarak indirebilmeniz için size bir promosyon kodu verir.
2. Uygun GPU'nun kurulu olduğu bilgisayara GeForce Experience yazılımını yükleyin.
3. GeForce Experience'ı açın ve REDEEM kutusuna promosyon kodunu girin.
4. For Honor veya Ghost Recon: Wildlands'i seçin ve Uplay hesabınıza bağlayın.
5. Uplay'i başlatın ve oyunu indirin

Detaylı talimatlar aşağıda mevcuttur:
http://www.nvidia.com.tr/graphics-cards/geforce/pascal/rocket-league-bundle/

NASIL KATILACAKSINIZ?

Satın aldığınız GeForce® GTX 1050, 1050 Ti veya 1060 grafik kartı ve GeForce® GTX 1050, 1050 Ti veya 1060 ekran kartlı bir Casper ürünlerinin Seri Numarasını ve fatura numaranızı hediyeoyunkredisi@casper.com.tr adresine mail aracılığıyla gönderin. İki gün içinde kampanya kodunuz size mail aracılığıyla iletilecek.

DESTEK

Seri numaranızı iletip, kampanya kodunuzun mail aracılığıyla paylaşımı konusunda destek almak için Bize Ulaşın

KobiMaster