EXCALIBUR G911 Oyun Bilgisayarı NVIDIA RTX 40 Ekran Kartı İle Satışta!

13 Mart 2023

EXCALIBUR G911 Oyun Bilgisayarı NVIDIA RTX 40 Ekran Kartı İle Satışta!

En güçlü oyun bilgisayarlarına bir yenisini daha ekleyen Casper, NVIDIA RTX 40 serisi ekran kartlarıyla ürettiği yeni Nesil Excalibur G911 modeli ile tüm beklentileri tek bir bilgisayarda toplamayı başardı. NVIDIA GeForce RTX 40 serisi GPU’lar özellikle oyuncular ve içerik oluşturucular için zamanın ötesinde bir hız deneyimi sunuyor. NVIDIA Ada Lovelace mimarisi ile güçlendirilmiş ekran kartını yeni Nesil Casper G911 modeli ile deneyimlemeye başlayın.

Süper Hızlı RTX 40 İle Gerçekçi Bir Sanal Yaşama

RTX 40 serisi ile mükemmel tasarlanmış sanal alanları ve daha önce hiç görmediğiniz ayrıntıları keşfedin. Dahası tüm gereksinimleri karşılama özelliği ile NVIDIA Stüdyonun sunduğu detaylı görünüm sayesinde yaratıcı tasarımlarınızın gücünü artırın. Kendine özel donanımları sayesinde video düzenleme, 3D görüntü oluşturma ve grafik tasarımlarınızda harika işler çıkarın.

RTX 40 Serisi Özellikleri

Hız tutkunlarının gözdesi haline gelecek ürün rakiplerinden 2 kat daha üstün performans sunacağını iddia ederek 16 GB bellek ile geliyor. Yeni GPU’lar 5mn teknoloji ile üretilip Ada Lovelace mimarisi ile tasarlanmış, bu sayede hem daha fazla çekirdek sunacak hem de daha verimli GPU birimlerine ulaşım sağlıyor olacak.

Casper Excalibur G911 Oyun Bilgisayar Modelleri ve RTX 40 ekran kartı

RTX 40 Serisi Rakiplerinden Kat Kat Önde 

RTX 40 Serisi ile artık çoklu akış işlemcileri önceki nesil ürünlere göre 2, üçüncü nesil PT çekirdekleri önceki nesil ürünlere göre 2,8 ve dördüncü nesil Tensör çekirdekleri önceki nesil ürünlere göre 5 kat daha performanslı. NVIDIA Ada Mimarisi ile geliştirilen RTX 40 serisi sağladığı üstün performans ve verimlilik ile rakiplerinin çok üstünde. Gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi ile de yeni bir çağa ayak basıyor.

Casper Excalibur G911 ile Kullanımı Kolay RTX 40 Serisi Ek Özellikler

Excalibur G911’e ek RTX 40 serisinde var olan GeForce Game Ready sürücüleri ile oyunlarda en iyi deneyimi yaşama imkanı sunar. GeForce Experience sayesinde video veya canlı bağlantıları ekran görüntüsü alarak arkadaşlarınızla paylaşma imkanı yakalayın. NVIDIA G-SYNC’in yüksek yenileme hızı sayesinde akıcı ve macera dolu oyunlar sizi bekliyor.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.