Excalibur ile Bir Aylık Xbox Game Pass Deneyimi

17 Aralık 2020

Excalibur ile Bir Aylık Xbox Game Pass Deneyimi

Oyun oynamayı sevenlerin vazgeçemediği Xbox Game Pass, üstün performans sunan Excalibur modelleriyle 1 ay boyunca sizlerle. Oyun dünyasının en trend ve en yeni oyunlarını deneyimleyebileceğiniz Xbox Game Pass, Casper işbirliğiyle oyun oynama konusunda yeni bir sayfa açacaksınız.

Excalibur serisini tercih ederek sahip olabileceğiniz üstün performanslı bilgisayarınızda, işletim sisteminde dahi en son yenilikleri ve güncellemeleri alabilirsiniz. 100’ü aşkın oyuna ev sahipliği yapan Xbox Game Pass'ı herhangi bir sınır olmaksızın 1 ay boyunca deneyimleyerek eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Windows 10 işletim sistemi ile lisanslı satın alımlarda geçerli olan bu eşsiz deneyim ile çoğu yeni oyun için gerekli olan güncellemeleri de alabileceksiniz.

Xbox Game Pass’ın en cazip özelliklerinden birisi kütüphanenin sürekli güncellenmesi. Bu sayede 1 aylık deneyim boyunca, eklenen yeni oyunları da oynayabilirsiniz. Her zevke uygun oyunların yer aldığı platformda Flight Simulator, Minecraft, Forza Street, Halo, Sea of Thieves ya da Gears 5 sizleri bekliyor.

Online Dünyadan Kopmayın

Tüm bu avantajları elde edeceğiniz Excalibur serisinde, bir aylık Game Pass deneyimi sizleri arkadaşlarınızla da buluşturacak. İstediğiniz zaman etkileşim kurabileceğiniz arkadaş listenizi takip edebilir, onların oynadığı oyunları görebilir ve online oyun dünyasında oyun oynarken dahi sohbet edebilirsiniz. Üstelik Excalibur serisinde elde edeceğiniz üstün performans, oyunlardaki başarınızı arttırarak rekabet içerisinde yer almanızı sağlayacak.

Laptop ya da Masaüstü… Tercihiniz Neyse Excalibur Sizinle

Kullanıcıların talep ve beklentilerine göre Excalibur serisinde oyuncuların beklentilerini karşılayacak farklı modellere yer veriyoruz, ister masaüstü ister laptop tercih ederek oyun dünyasının kapısından içeri gireceksiniz. Oyun oynarken hangi model ile rahat ediyorsanız tercihinizi yaparak Excalibur ve Xbox Game Pass fırsatını yakalayabilirsiniz.

Laptop tercihinizde; Excalibur G770, Excalibur G780 ve Excalibur G900 modellerini, masaüstü tercihinizde ise Excalibur E600 modelini tercih edebilirsiniz.1 aylık Xbox Game Pass deneyiminde tek yapmanız gereken Windows 10 işletim sistemi yüklü bir Excalibur bilgisayar satın almak.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.