Paraf ile Casper'da peşin fiyatına 12 aya varan taksit fırsatı!

Paraf ile Casper'da peşin fiyatına 12 aya varan taksit fırsatı!

31 Ağustos'a kadar casper.com.tr'de bilgisayar, monitör ve aksesuar alışverişlerinize peşin fiyatına vade farksız 12 taksit, tablet alışverişlerinizde 6 taksit fırsatı sizi bekliyor. 

Kampanya Koşulları

31 Ağustos  2022 tarihine kadar www.casper.com.tr  web sitesinde Paraf POS’undan  yapılacak 100 TL ve  üzeri 3  ve 6 taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında 3 taksitli işlemlere +3, 6 taksitli işlemler +6 taksit otomatik eklenecektir. Kampanya artı taksit eklenmiş hali ile en fazla 12 taksitle sınırlıdır. Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, Paraf Esnaf, Paraf Business, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir. Hal... Devamını Göster

31 Ağustos  2022 tarihine kadar www.casper.com.tr  web sitesinde Paraf POS’undan  yapılacak 100 TL ve  üzeri 3  ve 6 taksitli işlemlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında 3 taksitli işlemlere +3, 6 taksitli işlemler +6 taksit otomatik eklenecektir.

Kampanya artı taksit eklenmiş hali ile en fazla 12 taksitle sınırlıdır.

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, Paraf Esnaf, Paraf Business, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir.

Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. 

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.