Mücadeleye Katıl,

Kazanmaya Başla!

Excalibur ile Meydan Senin!

Excalibur ile Meydan Senin!

17.500 TL ödüllü bu turnuvada eleme grupları 3 gruptan oluşuyor ve kayıtlar herkese açık. Her elemeden 4 takım büyük finallere çıkacak; davetli yayıncılarının takımlarının da yarışacağı 4. gruptan çıkan 4 takımla beraber toplamda 16 takım, 29–30 Ocak‘ta büyük ödül için rekabet edecekler!

Turnuvaya Katıldıktan Sonra Yapmanız Gerekenler:

 1. Grup turnuvalarında yoklama süreci 1 saat önceden başlamaktadır. Yoklama saatinde yoklama alanında olmanız gerekmektedir.
 2. Turnuva saatinde platformun sağ üst tarafındaki Çan ikonundan gelecek bildirime tıklayarak karşılaşacağınız takım ile iletişim kuracağınız lobiye giriş yapabilirsiniz. Maç sırasında gerekirse turnuva adminleri size buradan erişeceklerdir.
 3. Eleme gruplarında tüm maçlar “Bo1” oynanmaktadır bu nedenle lobiye girdiğinizde her iki takımında 2'şer harita yasaklaması gerekmektedir. Bu yasaklamaları takım kaptanları karşılıklı olarak chat ekranında yaparlar. İlk 2 yasaklamayı kurayı kaybeden takım yapar
 4. Turnuva lobisinde sistem otomatik olarak bir takımı kurayla seçecektir. Kurayla seçilen takım lobide belirtilir.
 5. Oyun tamamlandıktan sonra her iki takımın da oyun sonu ekran çıktısını lobi chat ekranına paylaşması ve ardından lobinin üst tarafındaki “Operatör Çağır” tuşuna basarak bir operatöre haber vermesi gerekmektedir.
 6. Turnuva, 4 tur boyunca sürecek ve gruptan çıkacak 2 takım belirlenene kadar devam edecektir. Her turdaki tüm maçlar bittikten sonra (takribi saat başı) yeni lobilerinizin bildirimleri yine sağ üst köşedeki çan ikonundan tüm oyunculara sesli ve görüntülü olarak gelecektir.
 7. Turnuva boyunca PlayDecent operatörleri hem turnuva lobilerinde hem de aşağıdaki Discord sunucusunda sizlere canlı olarak destek olacaklardır. Her türlü şikayetinizi platformumuzun sol tarafında bulunan “Yardım & Destek” alanından maç numarası ile iletebilirsiniz.

 

Turnuva Kuralları:

 1. Takımların maç başına maksimum 2 defa 2 dakikalık mola alma hakları vardır.
 2. Harita seçme ve eleme konularında PlayDecent lobilerindeki menüler geçerlidir.
 3. Her türlü protesto ve şikâyet (küfür, hile, itiraz, vb.) Yardım & Destek bölümünden ileti açılarak yapılır. Gerektiğinde oyun kaydını sunmak oyuncuların sorumluluğundadır.
 4. Teknik konular için lobilerden operatör çağırabilirsiniz.
 5. PlayDecent ve NVIDIA organizasyon yetkilileri turnuva süresinde mutlak yetkilidirler.
 6. Turnuva süresince Riot Games’in uygun görmediği herhangi bir programın kullanımı yasaktır.
 7. PlayDecent kullanıcı sözleşmesinde geçerli olan tüm davranış ve kullanım kuralları bu turnuvada da geçerlidir.