Black Friday, son yıllarda hem alışveriş tutkunları hem de mağazacılar için beklenen bir dönem haline gelmiş, bir çok ünlü markanın da indirim ve kampanyalarını sunmalarına fırsat tanımıştır. Heyecanla beklenen bu günlerde mağazalar erken saatlerde açılıp, geç saatlerde kapanır, markalarda da bir çok özel indirim ve kampanyalar yapılır.

Bu özel dönemde Casper Hepsiburada’da bir çok özel fırsat ve indirimler sunuyor. 23-27 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan “Efsane Cuma” günlerinde tüketiciler tüm teknolojik ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünlere cazip indirimlerle ulaşma şansı yakalıyor. Telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan oyun bilgisayarlarına kadar tüm ürünlerinde sürpriz kampanyalar düzenleyen Casper, “Efsane Cuma” günlerinde sizleri bekliyor.

Excalibur oyun bilgisayarları, Nirvana dizüstü bilgisayarları, VIA akıllı telefonlar ile yeni nesil teknolojileri en cazip fırsat ve indirimlerle sahip olabileceğiniz “Efsane Cuma” günleri Hepsiburada’da.

Tüm dünyanın takip ettiği “Efsane Cuma” günlerini Hepsiburada’da takip ederek hayalindeki teknolojik ürünlere Casper’dan sahip olun, yeni yıl için kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin!