Marvel's Avengers oyunu hediye!

9. veya 10.Nesil Intel Core i5 veya i7 işlemcili Excalibur
satın alımlarında Marvel's Avengers oyunu hediye!

Dünya'nın En Güçlü Kahramanlarından oluşan takımınızı bir araya getirin, güçlerini benimseyin ve Süper Kahramanlık hayallerinizi yaşayın.

Marvel’s Avengers; özgün, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve eşli oyun modlarıyla bir araya getiren destansı, üçüncü şahıs bir aksiyon macera oyunudur*. Çevrimiçi olarak dörde kadar oyuncudan oluşan bir takım kurun, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın ve sürekli artan bir Kahraman kadrosunu özelleştirin ve Dünya'yı yükselen tehditlere karşı savunun.

Marvel's Avengers Hero Outfits

Oynanış deneyimini daha da özelleştirmek için Karadul'un Kanlı Öpücük Kıyafetini, Kaptan Amerika'nın Yıldızlı Kıyafetini, Hulk'ın Yıkılmaz Kıyafetini, Demir Adam'ın Demir Eser Zırhı Kıyafetini, Bayan Marvel'ın Insta Müthiş Kıyafetini ve Thor'un Cüce Yapımı Kıyafetini içeren Intel®'e Özel Kahraman Kıyafetlerini alın.

Daha fazla bilgi için https://avengers.square-enix-games.com/ adresine gidin.

HEMEN BAŞLAYIN

HEMEN BAŞLAYIN

Nitelikli bir 9. veya 10. Nesil Intel® Core™ i5, i7 veya i9 işlemcili cihaz satın alın.

  1. Softwareoffer.intel.com/MarvelsAvengers adresine gidin.
  2. Intel® Digital Hub hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
  3. Hesabınız onaylandıktan sonra giriş yapın ve 31 Mart 2021'e kadar Ana Anahtarınızı girerek yazılımınızı alın.
  4. Fırsat ile ilgili Şartlar ve Koşulları kabul edin ve kısa bir anket tamamlayın.
  5. Mevcut yazılımları seçip indirin.

Fırsat, stoklar yettiği sürece 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Teklifteki ürünleri, eşit ya da daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Yaş kısıtlamaları nedeniyle belli yazılımlar tüm müşterilere sunulmayabilir. Fırsat, haber verilmeden Intel'in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir.

Fırsat sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Katılmak için; bir Intel Digital Hub hesabı oluşturmanız, kullanma süresi zarfında şartları karşılayan bir ürün satın almanız, geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve kısa bir anketi yanıtlamanız gerekir. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Fırsat ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://softwareoffer.intel.com/offer/20Q3-19/terms.

© 2020 MARVEL. © Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.