12.nesil Intel Core i9-12900HK işlemcileriyle ilk olan Excalibur G911, bir çok oyuncunun yeni gözdesi durumunda. Hibrit mimarisi ve 12 çekirdeği, verimlilik ve performansta kayıpları ortadan kaldırıyor. İşlemci gücü ve ekran kartı ile oyunları maksimum ayarlarda, yüksek kare hızları ve performans ile oynamak oyuncuların oyunlardaki başarısını da arttırıyor. Bu performansa eşlik eden NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti ise Casper Excalibur G911’in alanında ilk olmasını sağlıyor. 16 inç büyük ekranda da alan hakimiyetini kolayca sağlamakta. 165 Hz ekran yenileme hızı, 27mm inceliği ve 500 nit, sRGB parlaklığı ile ekran net ve canlı görüntü veriyor. Mimarlık, tasarım ve benzer çalışmalar ile uğraşanlar, yüksek donanım gerektiren uygulamalar için G911, iyi bir seçenek oluyor.

Casper’ın tüm modellerinde geçerli olan satın almadan önce özelleştir seçeneğiyle Excalibur G911’de dileyenler 64 GB’a kadar bellek desteğinden yararlanabiliyor. Güçlü donanımlar ile Dynamics Boost 2.0 ile birleşen G911, böylelikle GPU ve CPU arasındaki bağlantıyı da hızlı ve sorunsuz şekilde sağlıyor.

Excalibur G911 Teknik Özellikleri

NVIDIA’nın ve Intel’in amiral gemileriyle donatılan Excalibur G911’de iyi bir oyun deneyimi için pek çok özellik de yer almış durumda. Dolby Digital ile ses kalitesini arttıran G911’de böylelikle oyunlar da güçlü donanımları kullanırken, internete bağlı sorunları da ortadan kaldırabiliyor.
Wi-Fi 6E ve Thunderbolt 4 ile desteklenen Intel i9, 40GB/SN bağlantı genişliği ile ping sorunlarının ortadan kalktığı G911, oyuncuların oyuna odaklanmasını da kolaylaştırıyor. Animasyon, video ya da özel tasarımcılardan 3D çalışma yapanlara kadar iş dünyasındaki her bir profesyonelin kullanabileceği yeterlilikte olan ve bu beklentilere göre şekillendirilen G911, performans isteyenlerin tercihi oluyor.
Özel arka aydınlatmalar, Excalibur kullanıcıları için kontrolü kolay hale getiren özel kontrol paneli, geniş depolama alanları, çoklu monitör desteği ve geniş bağlantı seçeneği ise tüm bu avantajlara ek olarak Excalibur G911’i tercih edenlere sunuluyor.