Yeni!

Excalibur G911

Güce Sahip Ol, En Güçlü Ol

Yeni güçlerin buluşması! Intel 12.nesil Intel® Core™ i9-12900HK işlemci ile NVDIA GeForce RTX™ 3080TI ekran kartının zirvedeki yerine Excalibur G911 ile ortak olun.

Yaratıcı

Excalibur G900

RTX Ekran Kartları ve 11.Nesil İşlemci ile Güç Seninle!

En yeni Nvidia ekran kartları ve Intel İşlemcileri ile tasarlanan Excalibur G900 oyun bilgisayarı ile her daim kazanan sen ol.

Excalibur G770

11. ve 12. Nesil İşlemciler ile Kontrol Sende

Excalibur G770 oyun bilgisayarı, çeşitli ekran kartı, işlemci, lisans, bellek, depolama ve hatta ekran çeşitlerinden dilediğini seçip konfigüre etmeni sağlar. İhtiyacın olan oyun bilgisayarı performansına en üstün kalitede parçalar ile ulaşabilirsin.

Laptop Oyun Bilgisayarları

Oyun sektörünün büyümesi ile birlikte kendine çok farklı bir dünya yaratan oyunlarda, oyun bilgisayarları ile birlikte eğlence daha da artıyor. Oyuncuların Casper kalitesi ile tanışması adına farklı dizüstü oyun bilgisayar modellerimiz sizler için satışta. Bütçe dostu olması sayesinde eğlencenizi kolayca bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Özellikle tek bir alanda sınırlı kalamayan, özgürlüğüne düşkün oyuncular için özel olarak geliştirdiğimiz dizüstü oyun bilgisayarlarıyla gittiğiniz her yerde sınırsız bir oyun keyfi sizinle.

Laptop Oyun Bilgisayarı Fiyatları

Geliştirdiğimiz özel Excalibur serisi ile favori oyununuzu akıcı bir performans ile oynama imkanı sunuyoruz ve çok yüksek olduğu düşünülen laptop oyun bilgisayarı fiyatları performansına bakıldığında oldukça bütçe dostu. Üstelik bu performansa özel kampanyalarımız ve dönemsel indirimlerimiz sayesinde çok daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek, ihtiyaç duyduğunuz özelliklerdeki dizüstü oyun bilgisayarına hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik standart seçenekler sizin için yeterli değilse, kendi dizüstü oyun bilgisayarını da oluşturma imkanınız da mevcut. Farklı ekran kartı seçimi, depolama ve işlemcide farklı alternatifler bir tık kadar uzağınızda. Her biri için dilediğiniz gibi seçim yaparak, kendinize özgü bir modeli oluşturabilirsiniz.

Laptop Oyun Bilgisayar Seçenekleri

Intel ve Nvidia’nın bir araya geldiği laptop oyun bilgisayarlarımızda ihtiyaç duyulan tüm performans sizinle. Oyunları minimum grafik ayarlarında oynama dönemini sona erdirecek birbirinden güçlü ve özel modellerimiz sayesinde artık oyunların büyülü dünyasında maceradan maceraya atlayacaksınız. Üstelik deneyimini ve performansını daha da arttırmak isteyenler için ergonomik aksesuar desteğini de sağlıyoruz.

Excalibur G770, Excalibur G780  ve Excalibur G900 gibi en popüler dizüstü modellerimizi mutlaka inceleyin. Seri dahilinde onlarca seçeneği sunduğumuz web mağazasında, üstelik modellerin özelliklerini karşılaştırabilir, farklı modellerin özelliklerini tek bir dizüstü bilgisayarda toplayabilirsiniz. Seçeneklerin tamamen size özgü olduğu online mağazamızda, 12 aya varan taksit seçeneği gibi cazip fırsatlar da alışverişinizi keyifli kılacak diğer detaylar arasında yer alıyor. Casper garantisini, kalitesini ve hızlı servis desteğini elde etmek için hemen yeni modellerimize göz atın. İndirimler, dönemsel kampanyalar ile birlikte sizleri Casper’ın büyülü dünyasına davet ediyoruz.

Casper Laptop Oyun Bilgisayarı Fiyatları

  • Excalibur G911 - 27.907,00 TL
  • Excalibur G900 - 25.307,00 TL
  • Excalibur G770 - 17.231,00 TL