Yeni!

Yeni!

Casper VIA X20 Yeni!

Potansiyelini Ortaya Çıkar

Onunla fotoğraflar hiç olmadığı kadar canlı, renkli ve detaylı. En yeni teknolojilere sahip 4 kameranın yapay zeka ile desteklendiği VIA X20 akıllı telefon, kusursuz anların kusursuz resimlerini yakalamanız için tasarlandı. İçinizdeki sanatçıyı ortaya çıkaracak eşsiz performansı keşfedin.

3.699,00 TL
Yeni!

Casper VIA E4 Yeni!

Hayatın Hiçbir Detayını Kaçırmayın

Ön ve arka kamerasının kalitesiyle kesintisiz ekran deneyimi sunan Casper VIA E4 ile keşfedecek çok detay var. VIA E4 akıllı telefon, şık tasarımı ile tarzınızı tamamlar, ince gövdesi ile tutuş kolaylığı ve yüksek pil kapasitesi ile de tüm gün performans sağlar.

Yeni!

Casper VIA G5 Yeni!

Sınırların Ötesini Keşfedin

Hayata daha geniş bir perspektiften bakmaya ve en güzel anlarınızı biriktirmeye hazır olun. İhtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda tasarlanan Casper VIA G5 akıllı telefon; yepyeni deneyimler, keşifler ve başarılar yaşarken yol arkadaşınız olacak, her anınıza değer katacak.

Casper VIA S

Hayatın Fazlasını Keşfet.

Daha fazla fotoğraf, video, renk, detay ve depolama alanıyla tamamen size ait bir dünya Casper VIA S ile parmaklarınızın ucunda… Şıklığıyla ışıldayan, tasarımıyla hayatınızı kolaylaştıran telefonunuzda; kaliteli bir ekranın keyfini ve yüksek batarya kapasitesini tüm gün yaşayın.

Pro

Casper VIA A4

Dört Dörtlük Telefon!

Casper VIA A4 akıllı telefon ile yaşamınıza daha canlı renkler, daha net görseller ve daha yüksek teknoloji katmaya hazır olun. Farklı ve büyüleyici renk seçeneklerinden istediğinizi seçin, yapay zekanın gücüyle günün her anında performansı hissedin.

Go

Casper VIA P3

Helio P60 Yapay Zekalı İşlemci

Casper VIA P3 akıllı telefon, parmak izi okuyucusu, güçlü işlemci, geniş ekran, hızlı şarj özellikleri ile kusursuz performans deneyimi sunuyor.

Casper VIA E3

Hayat Daha Geniş, Daha Renkli!

5.71" genişliğinde, damla çentik tasarımlı bir ekranda, HD kalitesinde benzersiz bir renk performansı ile tanışın. Farklı modlara sahip ön ve arka kameraları, 128 GB arttırılabilir hafızaya sahip VIA E3 akıllı telefon ile siz unutulmaz anlar yaşayın, kaydetmeyi ona bırakın. 

Casper VIA F3

AI Üçlü Kamera

Casper VIA F3 akıllı telefon, yapay zeka teknolojisi ve benzersiz üç kamerasına eşlik eden şık tasarımıyla çok keyifli…

Casper VIA G4

Dünyanı Genişlet

Casper VIA G4 akıllı telefon, geniş ekranı ve damla çentik tasarımı ile konforlu bir ekran kullanım deneyimi yaşatırken, kamerasıyla size canlı ve renkli anlar yakalama imkanı sağlar.