Gaming Laptop

Konfigüre edilebilir Excalibur gaming laptop sayfasında oyun tutkunları için hazırlanmış en kaliteli gaming laptop modellerini inceleyebilirsiniz.

Masaüstü Oyun Bilgisayarı 

Oyun meraklıları için özel olarak hazırladığımız tamamen performans odaklı masaüstü oyun bilgisayarı modellerini inceleyebilirsiniz.

Excalibur Oyun Bilgisayarı

Oyun oynamayı sevenler için özel olarak hazırlanan Excalibur oyun bilgisayarı seçeneklerimiz, Excalibur markası altında laptop ya da masaüstü olarak ikiye ayrılıyor. Sabit bir alanda çalışmak ya da farklı oyun ortamlarında eşsiz mücadelelere dahil olmak istiyorsanız en uygun ve özel çözümü sizlere sunuyoruz.  Oyuncu laptop modelleri olarak tercih edebileceğiniz ya da masaüstü oyun bilgisayarı olarak tercih edebileceğiniz Excalibur serisi, oyunları en üst seçeneklerde, akıcı bir şekilde oynamanıza imkan tanıyor. Eğer oyunlarda kalite ve performanstan ödün vermek istemiyorsanız, tercih ettiğiniz oyun ne olursa olsun en güçlü modelleri Casper olarak sizlere sunuyoruz.

Casper Excalibur Oyuncu Laptop ve Oyun Bilgisayarı Özellikleri

Oyunların üstün gereksinimlerine göre hazırladığımız modellerimizin tek hedefi oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandı. Intel 10. nesil işlemcilerle desteklenen oyun bilgisayarı modelleri GTX ya da RTX ekran kartlarıyla tamamlanıyor. Üstün donanım özellikleri ile performanstan ödün vermeyen oyun bilgisayarlarımız, akıcı performansı sayesinde oyundaki başarınızı arttırma fırsatı sunuyor. Üstelik oyuncuların oyundaki kontrollerini daha kolay sağlaması adına ergonomik klavye ve mouse modelleriyle desteklenen Excalibur oyun bilgisayarları, her bir özel detayıyla oyuncuları tatmin edecek seviyede.

Oyuncuların kişisel tercihlerine göre seçeceği masaüstü ya da gaming laptop modellerinde, her bir model kendine has özellikleriyle ön plana çıkıyor ve diğer bilgisayarlardan ayrılıyor. Daha geniş bir ekran, daha kompakt bir model ya da masaüstü seçeneklerinde gereksinimleri karşılamayabiliyor, Excalibur oyun bilgisayarı modelleri gereksinimlerin üzerine çıkarak performans çıtanızı yükseltiyoruz.

En İyi Oyun Bilgisayarı Fiyatları

Excalibur oyun bilgisayarları ile yakaladığımız üstün performans, fiyat-performans oranı ile herkese hitap ediyor. Tercih edeceğiniz Excalibur oyun bilgisayarı hangisi olursa olsun, beklentilerinizin çok daha üzerinde bir performans ile oyunların büyülü dünyasını ekrana taşıyacak ve tercih ettiğiniz oyunu hissetmenizi sağlayacak. Oyunların her bir detayını görebileceğiniz oyun bilgisayarı modelleri, oyun saatleriniz daha da keyifli hale gelecek.

Mağazamızda yer verdiğimiz en son modellerimizin tüm seçeneklerini değerlendirebilir, bütçe ve beklentileriniz doğrultusunda yeni Excalibur oyun bilgisayarı modelinizi hemen satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat ile satışa sunduğumuz bilgisayarlarımız, çok kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılacak ve oyun dünyasında yeni bir sayfa açmanızı sağlayacak.    

 

Casper Excalibur Oyun Bilgisayarı Fiyatları

  • Excalibur E650 - 24.332,00 TL
  • Excalibur G870 - 24.680,00 TL
  • Excalibur E750 - 27.802,00 TL
  • Excalibur G911 - 61.623,00 TL
  • Excalibur G770 - 25.830,00 TL