Avantajlı Fiyatlar

Telefon, tablet, bilgisayar ve özel aksesuarlarıyla Türkiye’nin teknolojiye öncü markası olan Casper, avantajlı fiyatları ile teknolojiye erişimi kolay hale getiriyor. Dizüstü bilgisayar, oyuncu bilgisayarı ve tablet modellerinde uygulanan yüksek oranlardaki indirimler sayesinde çok avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor! 

Casper avantajlı fiyatlar 

Casper’ın en popüler bilgisayar serilerinden olan Excalibur laptop oyun bilgisayar ve Excalibur masaüstü oyun bilgisayarı dahil olmak üzere başlayan yeni avantajlı fiyatlar kampanyasında yüksek oranda indirimler sunuluyor. Favori bilgisayarınızı ya da yeni tabletinizi seçili ürünler arasından seçebilir ve Casper’ın bu fırsatından sizler de yararlanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar ihtiyacı olanlar için Casper Nirvana S500, oyuncu bilgisayarlarında Excalibur G900 ve tabletlerde ise Casper VIA L30 gibi eşsiz seçenekler avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor.

Avantajlı fiyatlar ve Casper özelleştirme fırsatı

Avantaj fiyatlar ile sunulan ürünlerin yanı sıra satın alma sırasında özelleştirme imkanının sunulduğu Casper modellerinde renk ve konfigürasyonlar arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. İşlemciden ekran kartına, depolama alanından RAM seçeneklerine kadar bilgisayarlarda her bir donanım için özelleştirme yapabileceğiniz Casper satın alma sayfasında üstelik her bir ürün için 12 taksit fırsatı sunuluyor. Aynı gün teslimat ya da 1 günde kargo imkanlarıyla teslim edilecek Casper modellerinde hızlı ve güvenli servis desteği de her zaman kullanıcıların yanında.