Mini PC

Casper Nirvana M400

Kompakt Tasarım ile Maksimum Performans

Güçlü performansı kompakt ve şık bir tasarımla sunan Casper Nirvana M400 iş bilgisayarları, işletmelerin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bir arada sunacak kapasitededir. En güncel teknolojiyi desktop ve mobil platformdaki 12 ve 13. Nesil Intel Core™ işlemci serileri ile sunan M400, kurumsal iş verimliliğini artırır.

18.832,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Mini PC

Casper Nirvana M300

İşlerinizde Üst Düzey Verimlilik

Casper Nirvana Mini PC ile tüm işlerinizi hızlı, güvenilir ve güçlü bir deneyim ile yapabilirsiniz. Intel’in en yeni teknolojili, ister Mobil ister Desktop platformundaki 12. ve 13. Nesil Core™ serisi işlemcilerle kusursuz performansa sahip olun.

15.796,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Mini PC

Normal bir masaüstü bilgisayar kasasına göre daha küçük ölçeklerde hazırlanan ve kompakt yapısı sayesinde kullanımında pek çok avantaj sunan mini PC seçenekleri Casper garantisi ile sizlerle.  Daha çok kurumsal kullanımlarda tercih edilen Casper Mini PC modelleri, sürekli geliştirildiği gibi günümüz iş dünyasının da beklentilerine göre hazırlanıyor. Bu sayede bir işletmede gereksinim duyulabilecek tüm beklentileri mini PC modellerimizle karşılıyoruz. Üstelik hafif yapısı sayesinde farklı çalışma ortamlarına da kolayca adapte edebileceğiniz mini PC ürünlerimizde en yeni teknolojileri sizlere sunuyoruz.  Bankalardan hastanelere kadar farklı ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek yüksek verimlilikte olan modellerimizle hayatın her alanına dokunuyor, işlerin ağır yükünü sizler için üstleniyoruz.

Casper Mini PC Fiyatları

Mini PC, bütçe dostu yapısı ile birlikte üst düzey bir performans sunuyor. Hızlı yükleme imkanı sunan SSD seçenekleri, geliştirmelere açık RAM slotları Casper mini PC modelleriyle elde edebileceğiniz fırsatlardan sadece bazıları. Üstelik yükseltme konusunda da son derece basit yapıda olan ürünlerimizde, kapağı kaldırmanız ve parçalar eklemeniz yeterli. Böylece ilerleyen yıllardaki ek gereksinimlerinizde de yeni bir mini PC almak yerine, sunmuş olduğumuz avantajlarla sadece küçük dokunuşlar yapmanız yeterli. Ürünün kutusunu açtığınız andan itibaren her bir adımda yanınızdayız. Monitör arkası montajı, adaptör kullanımı ve bilgisayarın kullanıma hazır hale getirilmesi noktasında gelişmiş kılavuzlarımız ile soru işaretlerine de yer bırakmıyoruz.

Casper Mini PC Modelleri

Mini PC tercih edilmesindeki en büyük etken ergonomik kullanım. Alandan kazanç sağlayan mini PC modellerimizi monitör arkasında ya da stand üzerinde kullanabilirsiniz. Böylece hem yerlerdeki kablo karmaşasından kurtulabilir hem de bağlantı noktalarına erişimi daha kolay hale getirebilirsiniz. Daha kompakt ve küçük boyutlardaki modeller için Nirvana M200 serisini tercih edebileceğinizi gibi daha güçlü modeller için Nirvana M300 modellerini değerlendirebilirsiniz. Her bir seride farklı konfigürasyonlara sahip olan modellerimizle ihtiyacınızı karşılayacak modeli belirleyerek satın alabilirsiniz. Daha fazlasını arayanlar için ise kişiselleştirme seçeneklerini değerlendirerek depolama alanından bağlantı seçeneklerine kadar pek çok donanımı değiştirebilir, işinize göre özelleştirebilirsiniz. Üstelik ergonomik aksesuarlar ve Dual Band Wireless gibi desteklerle de kullanımınızı kusursuz hale getirebilirsiniz.

Casper Mini PC Fiyatları

  • Casper Nirvana M400 - 18.832,00 TL
  • Casper Nirvana M300 - 15.796,00 TL