Yeni Casper VIA Tablet Modelleri

Yeni!

Casper VIA L40 Yeni!

Modern Metal Tasarım

En güncel teknolojiye sahip Casper VIA L40 tablet modeli metal tasarım, 10.4'' geniş ekranı ve 4.5G özelliğiyle ile uzun yıllar sorunsuz ve keyifli kullanım için tasarlandı.

6.799,00 TL
Yeni!

Casper VIA S40 Yeni!

10.4" Geniş Ekran Deneyimi

10.4'' geniş ekran, uzun ömürlü batarya ve metal tasarım ile dört dörtlük özelliklere sahip Casper VIA S40, en iyi tablet teknolojileri ile tasarlandı.

5.599,00 TL

Casper VIA L30

Gözler Üzerinde, Performans Zirvede...

Dayanıklılık ve şıklığı buluşturan metal kasasının içindeki güçlü donanımlarıyla her zaman ve her yerde gözler VIA L30 tablet modelinin üzerinde. Geniş bir ekranda zengin renk ve detayların keyfini çıkarın, güçlü batarya işlemci ve bellek performansıyla gün boyu VIA L30'un keyfini yaşayın.

Casper VIA S48

Performansa Tarz Katan Tasarım

Performansı ve şıklığı gittiğiniz her yere taşıyın diye VIA S48'de tasarım ve güç ideal dengede. Maksimum ekran genişliği, yüksek depolama alanı, canlı renkler ve güçlü batarya performansı gibi bir tabletten beklediğiniz tüm ayrıcalıklar VIA S48 tablet modelinde bir arada!

Casper VIA S30

Beklentilerinizi Genişletmeye Hazır

Geniş ekranlı tabletinizde, daha geniş kapasiteli bir bellek ile hayatınızda daha fazla deneyime yer açın. İşte, evde, okulda, her yerde yanınızdaki VIA S30 tablet özellikleriyle tam istediğiniz performansı, tam istediğiniz boyutta sunmaya hazır.

Casper Tablet

Mobil olarak hem iş hem de kişisel kullanımlarda pratiklik sağlayan Casper tabletlerimiz, her yeni seride çok daha güçlü ve kullanışlı. Sürekli geliştirdiğimiz tablet modellerimizden VIA serisi sayesinde sınırları ortadan kaldırabilir ve tüm işlerinizi tek bir cihaz ile çözümleyebilirsiniz. Beklentilerinizi tamamen karşılayacak ve sizi için mobil bir istasyon olacak modellerimiz üstelik uzun süreli kullanımlarda da yüksek batarya kapasiteleri sayesinde kesinti yaşatmayacak.   

Modellerimizde sunduğumuz zengin seçenekler, ekstra özellikler ve her bütçeye uygun fiyatlandırmalar sayesinde birbirinden cazip fırsatlar sizleri bekliyor. 4 çekirdekli işlemciler, yüksek grafik çekirdek frekansı ile birlikte bir tabletten beklenen tüm özellikleri sunan cihazlar, üstün performansıyla da her zaman yol arkadaşınız olacak.

Casper Tablet Fiyatları

Sunduğumuz farklı modeller sayesinde hem beklentilerinize uygun hem de her bütçeye uygun bir ürün tercih etmeniz oldukça kolay. Casper tablet fiyatları üzerinden yapacağınız değerlendirmelere göre kendiniz için en uygun ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Üstelik dönemsel olarak yapılan indirimler sayesinde de alacağınız ürünü daha uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Geliştirilen her yeni model ile teknolojiyi bir adım daha ileriye taşırken, fiyatlarda da denge sağlıyoruz. 

Ekran boyutu, donanımsal farklılıklar gibi pek çok kritere göre yapılan özel fiyatlandırmalar, sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlerin sunulmasını sağlıyor. Yıllardan beri Türkiye’de Casper olarak elde ettiğimiz güven, sunduğumuz hizmet sayesinde tablet için yine tercihiniz Casper olacak.

Casper Tablet Özellikleri

En yeni modellerimizden birisi olan Casper VIA L40, 10.4'' geniş ekranı, 4.5G özelliği ve en güncel işletim sistemi ile yüksek performans sunacak tablet arayanların ilk seçeneklerinden birisi. Casper VIA S40 ise uzun ömürlü batarya ve metal tasarım ile dört dörtlük özelliklere sahip. Casper VIA tablet modelleri, fiyatları ile herkesin bütçesine ve ihtiyacına göre alternatifler sunan geniş bir yelpazeye sahiptir. 

Casper imzasını taşıyan her üründe, markamızın kalitesini yaşayacak, teknoloji ile hayatınızı daha kolay bir hale getirebileceksiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde hızlı teslimat, canlı destek hizmeti, güvenli servis ve taksit seçenekleri de sizleri bekliyor.

Casper Tablet Fiyatları

  • Casper VIA L40 - 6.799,00 TL
  • Casper VIA S40 - 5.599,00 TL