Değerlerimiz

Önce Dürüstlük

Kurulduğu günden bugüne, Casper'ın tüm faaliyetlerinin ve yönetim anlayışının temelini; dürüstlük, adalet ve saygı anlayışı şekillendirdi. Müşteri, çalışan ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüstlük ve şeffaflığa öncelik veriyor; sosyal, kültürel ve politik değerlere saygı duyuyoruz.

Her Zaman Mükemmellik

Casper'ın ulaştığı saygın konumun sırrı, titiz çalışma anlayışımız ve her zaman kaliteli ürünler sunmamızda saklı. Geçmişin deneyimin, geleceğin teknolojileriyle harmanlandığı yapımızda; güçlü bir organizasyon, özenli bir ekip ve modern çalışma ortamlarıyla her zaman mükemmeli sunmayı ilke edindik.

İnsan Odaklı Çalışma Anlayışı

Kaliteli insan kaynağının, en büyük sermayemiz ve üretim kalitemizin belirleyicisi olduğunun bilincindeyiz. Casper Ailesi üyelerinin verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve güçlü iş birliğinin hakim olduğu bir çalışma ortamı sunmak her zaman önceliğimiz.

Her Zaman Yeni

Hızla değişen dünyaya ve tüketici beklentilerine en uygun hizmet ve ürünleri sunabilmek adına; bilgimizi, teknolojilerimizi ve hizmetlerimizi sürekli güncelleriz. Yeni fikirleri ilgiyle karşılar, eski alışkanlıkları sürekli sorgular, değişimden korkmayız.

Gelecek Kuşaklara Sağlıklı Bir Dünya

İnsanlık, doğa ve gelecek kuşaklarımız için daha iyi bir dünya hayalini hepimiz paylaşıyoruz. Sağlıklı bir gezegen ile mutlu bir gelecek için sürdürülebilirliğe büyük önem veriyor, kaynakların sorumlu kullanımına özen gösteriyoruz.

Her Şey Ülkemiz için...

Türkiye'nin teknolojideki yüzü olduğumuzun, her zaman farkındayız, her adımımızı bu sorumluluk ile atarız. Milletimize ve yerli üretimin gücüne duyduğumuz sonsuz güven ile ülkemize ekonomik katkının yanında sosyal, kültürel ve bilişsel katkı sağlamayı hedefleriz.