Yeni!

Casper Nirvana M600 Yeni!

Güçten ve Performanstan Ödün Vermeyin

Kompakt, yüksek performanslı Nirvana M600 masaüstü bilgisayar modeli ile üretkenliği ve esnekliği bir arada deneyimleyin. Güçlü Intel işlemcilere sahip Small Form Factor yapısıyla hem dikey hem yatay olarak kullanılabilen M600, çalışma alanlarınızda modern bir ergonomi sağlar. Evlerde, işletmelerde alan tasarrufu ve maksimum verimliliği destekleyen M600 ile farkı hissedeceksiniz.

15.312,00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yeni!

Casper Nirvana M500 Yeni!

Ergonomik Kullanım ile İki Kat Fazla Verimlilik

Nirvana M500 masaüstü bilgisayar Small Form Factor yapısı ve üstün bileşenleri ile verimli kullanımlar sunabilecek güce sahiptir. Intel'in en yeni nesil işlemcileri ile sunulan M500 bilgisayarlar, güncel teknolojisini modern tasarım hatlarıyla beraber sunar.

13.552,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana N200

Üstün Sessizlik

Casper Nirvana N200 masaüstü bilgisayar, en zorlu performanslarda mükemmel soğutma sunar ve geliştirilmiş hava akımı sayesinde optimum sistem soğutmasına olanak tanır ve her ortamda sessiz ve keyifle çalışmanızı sağlar. 

13.112,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Masaüstü Bilgisayar Modeli

Günlük hayatın önemli parçası olan bilgisayarlarda özellikle sabit bir çalışma alanı bulunuyorsa, masaüstü seçenekleri değerlendirilebilir. Casper olarak bugüne kadar ürettiğimiz her bir modelde, daha güçlü performans, daha yüksek kalitede grafikler için sürekli bir gelişim sağladığımız gibi kullanıcılar için de performansına oranla bütçe dostu fırsatlar sunuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından online olarak satın alma imkanı bulunan mağazamızda, işinize en uygun Casper masaüstü bilgisayarına kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik bir dizüstü bilgisayara göre daha kolay yükseltme imkanı bulunan masaüstü bilgisayarlarla çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir deneyim sizinle olacak.

Casper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Web sitemizde, Desktop bilgisayar modellerinde yılın her gününde indirimli ürünler bulabilmeniz mümkün. Bütçe dostu fiyatlara bilgisayarların yanı sıra kampanyalar ve dönemsel fırsatlar sayesinde yeni bir bilgisayar satın almak her zaman cazip. Taksitli ödeme seçenekleri gibi alternatiflerin olduğu mağazada tek kriter sizsiniz. Oyun oynamak istiyorsanız daha güçlü bir oyun bilgisayarı, işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözümlemek istiyorsanız da verimliliğinizi arttıracak bir iş bilgisayarını satın alabilirsiniz. En yeni teknolojilerle donatılmış olan desktop bilgisayarlarımız sayesinde her zaman en iyisi sizinle olacak

Casper Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Uzun süreli kullanımların göz önünde bulundurulduğunda masaüstü modellerinde N serisi ile en üst verimliliğe ulaşabilirsiniz. Daha ekonomik bir çözüm arayanlar için de M serileri ideal durumda. Süper sessiz teknolojisi, en son nesil işlemciler ile desteklenen modellerde en güçlü programlarda dahi akıcı bir performans sizleri bekliyor. Üstelik tamamen sessiz yapıda olması sayesinde işinize odaklanmanız da daha kolay olacak. Geniş konfigürasyon seçenekleri ile özelleştirebileceğiniz masaüstü bilgisayarlar geniş kargo ağı sayesinde çok kısa süre içerisinde adresinizde olacak. Kişisel kullanımların yanı sıra ofis gibi ortamlardaki teknoloji gereksinimlerini de karşılayan modellerimizle her ortama uygun bir seçenek sunmayı başarıyoruz. Siz de cazip, hayatınızı kolaylaştıracak yeni teklifler için ihtiyacınız olduğu anda web sitemizi mutlaka ziyaret edin. Üstelik tüm bunları, geniş ve hızlı servis ağı, taksit imkanlarıyla bütçe dostu ödeme şartları dahilinde sunuyoruz.  Casper ile teknoloji her zaman yanınızda.

Casper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

  • Casper Nirvana M600 - 15.312,00 TL
  • Casper Nirvana M500 - 13.552,00 TL
  • Casper Nirvana N200 - 13.112,00 TL