Casper Monitör

Yeni!

Casper 23.8" Monitör Yeni!

Maksimum Verimlilik

İş hayatındaki tüm aksiyonlarda istikrarlı çalışma yapısı, doygun renk
tonları ve geniş görüş açısı ile her koşula uygun çalışma için tasarlanan
Casper Nirvana 23.8" monitör ile işlerinizde verimliliği maksimuma çıkarın.
Özel olarak tasarlanan ekran paneli sayesinde uzun süreli çalışmalarınızda
dahi performansından ödün vermeden çalışabilir, Low Blue Light gibi göz
sağlığınızı koruyacak tüm özelliklere sahip olabilirsiniz.

Yeni

Yeni!

Casper 21.5'' Monitör Yeni!

Tarz ve Performans Bir Arada

İş hayatında ihtiyaç duyulan tüm görüntüleme deneyimlerini karşılayacak düzeyde tasarlanan Casper Nirvana 21.5’’ monitör ile çalışma süreçleri maksimum verim ile tamamlanır. Full HD çözünürlükteki çerçevesiz ekranı ve doygun renk tonları sayesinde işiniz için gereken tüm performansı ve üretkenliği deneyimleyebilirsiniz.

1.931,00 TL

Oyuncu Monitörü

Yeni!

Excalibur 34" Monitör Yeni!

Hem Profesyonel Hem Oyuncu

Tasarım dünyasının profesyonelleri ve usta oyuncuların beklentilerini karşılayacak tüm detaylar aynı monitörde bir araya geldi. Daha zengin renkler, daha net detaylar ve daha hızlı performans ile Excalibur 34" monitörde oyunlar daha keyifli, çalışmak daha verimli.

9.599,00 TL

Excalibur 27" Monitör

Oyuncu Monitör ile Rakiplerinin Göremediğini Gör!

Saniyede 2,5 kat daha fazla yenilenme hızına sahip olan 144 Hz yenilenme teknolojisi ile 16:9 en boy oranında kesintisiz görüntü elde edersiniz.Gölgelenme etkisi olmadan akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanız için tepki süresini 1 milisaniyeye düşürdük. Bu özellik sayesinde yüksek tempo gerektiren oyunlarda ve ağır ofis işi yüklerinde hızlı kullanım elde edeceksiniz!

5.099,00 TL

Excalibur 24.5" Monitör

Excalibur Oyuncu Monitör

Oyuncular ve etkileyici oyun deneyimi arayan herkes için tasarlanan bu monitör iddialı özelliklerle donatıldı.

3.699,00 TL

Casper Monitör

Bilgisayar işlemlerinin somut hale getirildiği monitörlerde eğlence ya da iş için birbirinden farklı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Renklerin ve detayların en göz alıcı hale geldiği monitörlerde farklı boyut seçenekleri ile işinize en uygun çözüm Casper’da. Oyun oynayanlar, iş için kullanacaklar ya da tasarım yapacaklar için her biri özelleştirilen monitörler seçeneklerimizde, alternatiflerin fazla olması, en uygun modeli bulmanızı da kolaylaştırıyor. Bütçe dostu olan her bir seçenek, masaüstü bilgisayarlarla kusursuz bir uyum yakalıyor.

Hareketli sahnelerin akıp gittiği ekranlarda, monitörlerimizdeki tepki hızı sayesinde hiçbir detayı atlamayacaksınız. E-spor oyunları ya da Full HD kalitedeki bir spor karşılaşmasını gözleriniz yorulmadan, eğlenceye dahil olacaksınız. Üstelik sadece oyun ya da aktivitelerde değil, standart iş çalışmalarında dahi Casper monitörler ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor.  Gecikmeleri, bulanıklığı tamamen ortadan kaldırdığımız ekranlarımızda, en canlı ve gerçek renkler, etkileyici grafikler ile yeni bir deneyim sunuyoruz.

Casper Monitör Modelleri

Standart bir görüntü aktarımının çok daha üzerindeki monitör seçeneklerimizde Excalibur 24,5" E24FHD-G monitör ile oyun dünyasına iddialı bir giriş yapabilir ya da Casper 23,6" C236FHD-L monitör ile işinize odaklanarak verimliliğinizi daha da arttırabilirsiniz.  Bu kadar iddialı olmamamızın en önemli gerekçesi ise ekranların arka planında yer verdiğimiz son teknolojiler. Her görüş açısından aynı netliği ve parlaklığı yakalayabileceğiniz ürünlerimizde 90 derece dönüş, aşağı ve yukarı yönlü hareketler, ön ve arkaya dönüş imkanı ile görüş açınızı da kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Casper Monitör Fiyatları

Casper monitör fiyatları, seçmiş olduğunuz teknik özelliklere göre farklılık gösteriyor. Yüksek grafik kalitesi ile eşleşen monitörlerde görüntüleri en üst ayarlarda elde edebilirsiniz. İşlerinizde ise metinlerin daha net olması, gözlerinizin daha az yorulmasını sağlayacak. Tüm bu imkanlara sahip olmak adına bütçe dostu olan monitörlerimizden birisini tercih edebilirsiniz. Üstelik geniş ekranlar sayesinde tek bir ekranda hiç olmadığı kadar fazla detaya hakim olarak kontrolü sağlayabilirsiniz.

Üstelik tüm bu özelliklere ek olarak monitörlerimizde ihtiyaç duyulan pek çok yeniliğe de yer veriyoruz. Zengin portlar ile monitör üzerinden bağlantı sorunlarını tamamen ortadan kaldırabileceğiniz monitörlerde hoparlör ihtiyacı duyanlar da çift hoparlörlü seçenekleri değerlendirebilir. Taksit seçenekleri, garanti ve servis garantisi ile en iyi monitör seçenekleri sizleri bekliyor.

Casper Monitor Fiyatları

  • Casper 21.5'' Monitör - 1.931,00 TL
  • Excalibur 34" Monitör - 9.599,00 TL
  • Excalibur 27" Monitör - 5.099,00 TL
  • Excalibur 24.5" Monitör - 3.699,00 TL