Casper Nirvana All-In-One Modelleri

Casper Nirvana AIO A500

Her Yere Uyumlu Ortak

Casper Nirvana One A500, sağlam ve ergonomik tasarımı ile uzun saatler çalışan ofis kullanıcılarına uygundur. Ergonomik standının sunduğu, yukarı-aşağı, sağa sola , öne-arkaya, ve 90 dereceye kadar dönen ekranı sayesinde ofislerde birlikte çalışan kişilerin aynı ekrana bakmasını kolaylaştırırken aynı zamanda da sağlık açısından da çok idealdir.

Casper Nirvana AIO A570

Hız ve Ergonomi Bir Arada

Casper Nirvana AIO A570 modelinin üst düzey ergonomik yapısı ile ofiste ya da evde konforlu anların farkına varacak, 23.8’’ ekran ve Full HD çözünürlük ile çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Casper All in one

Belirli bir çalışma alanına sahip kişiler üstün performansa sahip bilgisayar gereksinimlerinde Casper all in one alternatiflerini değerlendirebilir. Bu özel modeller, gün boyunca sürekli bilgisayar başında olan ve yüksek verimlilik gereksinimi duyan kişiler için özel olarak üretildi. Bu sayede beklentilerinizi karşılayacak ve işinizi aksatmayacak bir model arayanlara tam anlamıyla yanıt verecek. Casper Nirvana AIO bilgisayarlar, tek bir monitör kadar alan kaplıyor. Böylece karmaşık kablo yapılarından sizi kurtaran özel modellerimiz, daha pratik ve kolay bir kullanımı da sunuyor.

Casper All in one Fiyatları

Casper all in one modellerinde yakaladığımız farklılığı aynı zamanda fiyatlarda da net bir şekilde görülebiliyor. Tercihiniz ne olursa olsun, özelleştirme yapabileceğiniz yapıları ile tamamen size özgü bir model olacak all in one ürünlerimizde taksit seçenekleri, alım gücünü de zorlamıyor ve kolay bir şekilde kaliteli, yüksek performans sunacak bir bilgisayara sahip olmanızı mümkün kılıyor.

Tümleşik bilgisayar olarak da tanımlanan bu özel modellerin tasarımı da trendlere uygun olarak sürekli geliştirilmeye devam ediyor. Her yeni versiyonda bir kademe daha arttırılan bu başarı, ince çerçeveler, yüksek çözünürlük değeri ile birlikte gerek oyun gerekse de iş programlarınızda sizin için çalışmayı daha da kolay hale getiriyor.

Casper All in one Modelleri

Casper AIO modelleri ile sizleri bekleyen fırsatlar bunlarla da sınırlı değil. Tümleşik yapıdaki cihazlarda yerleşik olarak bir web kamerası, hoparlör ve mikrofon da bulunuyor. Bu sayede canlı görüşmeler yapmak ya da müzik dinlemek çok daha pratik. Enerji verimliliğinde de üst seviyede bulunan modellerimizde geniş bağlantı seçenekleri ise sizler için hiçbir zaman ek bir gereksinim yaratmıyor.

Ergonomik aksesuarlar ile tamamlayabileceğiniz bu özel modellerde aşağı yukarı hareket ettirebilme ya da 90 dereceye kadar döndürme fonksiyonları da fiziksel açıdan konfor sunuyor. Casper Nirvana A500 ya da en yeni modellerden birisi olan Casper Nirvana A460 başta olmak üzere tüm Casper all in one modelleri online satışa özel fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Casper All In One Fiyatları

  • Casper Nirvana AIO A570 - 8.084,00 TL