Casper Nirvana AIO A700

İşiniz İçin Gereken Tüm Performans ve Güvenlik Bir Arada

Intel’in 12. ve 13. Nesil mobil anakart ve desktop anakart seçeneklerinin bulunduğu, desktop modellerde i9 işlemciye kadar desteği olan ve aynı zamanda AMD Lucienne Ryzen işlemcileri de destekleyen AIO A700 iş bilgisayarları, işletmelerin ihtiyacı olan maksimum verim ve yüksek performansı sağlam bir tasarım ile sunar. Modern ve şık tasarımı güçlü donanımlarla birleştiren Nirvana AIO A700; ayarlanabilir stant, dokunmatik ekran opsiyonu ve çerçevesiz ekranı ile üretkenliğinizi artırır.

25.476,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana AIO A600

Her Alana Uyumlu All In One PC

Casper Nirvana AIO A600 tümleşik bilgisayarlar, evde ve ofiste ihtiyaç duyulan tüm teknolojik ve estetik gereksinimleri bünyesinde barındırır. Hem Mobil hem de Desktop anakart opsiyonları ile ihtiyacınıza göre performans sunar. Intel’in 12. ve 13. Nesil işlemcileri, AMD’nin ise 5.nesil performans serisi işlemci seçenekleri bulunan A600 tümleşik bilgisayar, yüksek performansı ve üst düzey donanımları ile üretkenliği  arttırmak için tasarlandı.

23.628,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper All in one

Belirli bir çalışma alanına sahip kişiler üstün performansa sahip bilgisayar gereksinimlerinde Casper all in one alternatiflerini değerlendirebilir. Bu özel modeller, gün boyunca sürekli bilgisayar başında olan ve yüksek verimlilik gereksinimi duyan kişiler için özel olarak üretildi. Bu sayede beklentilerinizi karşılayacak ve işinizi aksatmayacak bir model arayanlara tam anlamıyla yanıt verecek. Casper Nirvana AIO bilgisayarlar, tek bir monitör kadar alan kaplıyor. Böylece karmaşık kablo yapılarından sizi kurtaran özel modellerimiz, daha pratik ve kolay bir kullanımı da sunuyor.

Casper All in one Fiyatları

Casper all in one modellerinde yakaladığımız farklılığı aynı zamanda fiyatlarda da net bir şekilde görülebiliyor. Tercihiniz ne olursa olsun, özelleştirme yapabileceğiniz yapıları ile tamamen size özgü bir model olacak all in one ürünlerimizde taksit seçenekleri, alım gücünü de zorlamıyor ve kolay bir şekilde kaliteli, yüksek performans sunacak bir bilgisayara sahip olmanızı mümkün kılıyor.

Tümleşik bilgisayar olarak da tanımlanan bu özel modellerin tasarımı da trendlere uygun olarak sürekli geliştirilmeye devam ediyor. Her yeni versiyonda bir kademe daha arttırılan bu başarı, ince çerçeveler, yüksek çözünürlük değeri ile birlikte gerek oyun gerekse de iş programlarınızda sizin için çalışmayı daha da kolay hale getiriyor.

Casper All in one Modelleri

Casper AIO modelleri ile sizleri bekleyen fırsatlar bunlarla da sınırlı değil. Tümleşik yapıdaki cihazlarda yerleşik olarak bir web kamerası, hoparlör ve mikrofon da bulunuyor. Bu sayede canlı görüşmeler yapmak ya da müzik dinlemek çok daha pratik. Enerji verimliliğinde de üst seviyede bulunan modellerimizde geniş bağlantı seçenekleri ise sizler için hiçbir zaman ek bir gereksinim yaratmıyor.

Ergonomik aksesuarlar ile tamamlayabileceğiniz bu özel modellerde aşağı yukarı hareket ettirebilme ya da 90 dereceye kadar döndürme fonksiyonları da fiziksel açıdan konfor sunuyor. Casper Nirvana A600 ya da en yeni modellerden birisi olan Casper Nirvana A700 başta olmak üzere tüm Casper all in one modelleri online satışa özel fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Casper All In One PC Fiyatları

  • Casper Nirvana AIO A700 - 25.476,00 TL
  • Casper Nirvana AIO A600 - 23.628,00 TL