Casper

Casper; VIA, Nirvana ve Excalibur markalarıyla telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan mini PC’lere kadar uzanan geniş ürün gamı ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyor. Yeni nesil teknolojileri, yerinde üretimi, lojistik ve teknik servis ağı ile hem kurumlara hem tüketicilere hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Excalibur

En yüksek performansa ve hıza sahip olmak isteyen oyun tutkunları ve profesyoneller için özel olarak tasarlanan Excalibur bilgisayar serileri, dünyanın en son teknoloji trendlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Masaüstü ve dizüstü model seçenekleri bulunan Excalibur bilgisayarları her ihtiyaca ve mesleğe göre kişiye özel bilgisayar tasarlama imkânı ile yeni kullanıcı deneyimleri sunuyor. 

Casper VIA

Teknoloji alanındaki deneyimi ile Türkiye pazarını en iyi tanıyan ve tüketicinin beklentilerini en iyi anlayan markalardan biri olan Casper, bu değerli birikimi ile telefon ve tablet pazarındakini yerini VIA markasıyla alıyor. Casper VIA, kullanıcıları tarafından tasarımları özgün, teknolojik performansı tatmin edici, fiyatları ise erişilebilir olarak değerlendiriliyor.

Nirvana

Maksimum üretkenlik ve verimlilik için üretilen Nirvana dizüstü masaüstü bilgisayarları, profesyonel yaşamın tüm beklentilerini karşılıyor. Yüksek performans sunan güncel teknolojik donanımları, günümüz trendlerini takip eden tasarımları ile kurumların dijital dönüşümüne öncülük ediyor.