Laptop 

İster oyun ister iş amaçlı farklı beklentilere yüksek performansla cevap veren kişiselleştirme imkanı sunan Casper laptop modellerini inceleyebilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar

Daha güçlü performans, daha yüksek kalitede grafikler için sürekli gelişim sağladığımız Casper masaüstü bilgisayar modellerini inceleyebilirsiniz.

All In One PC

Limitli alanlarda gösterişi ve performansı bir arada isteyenler için her şeyi bir arada sunan All In One PC modellerini inceleyebilirsiniz.

Mini PC

Normal bir masaüstü bilgisayar kasasına göre daha küçük boyutlara sahip kompakt yapısı sayesinde pek çok avantaj sunan mini PC seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Casper Bilgisayar

Geniş bilgisayar alternatifleri sayesinde; işinize en uygun, beklentilerinizi tamamen karşılayacak bir bilgisayar modelini mağazamızda kolayca bulabilirsiniz. Yenilenen serilerimizle çağa ayak uydurmanız ve işlerinizi çok daha kolay bir şekilde halledebilmeniz mümkün. Güçlü donanımlar ile yeni, trend tasarımların bir araya geldiği bilgisayar çözümlerimizde kişisel kullanımlardan iş yaşamına kadar her alanda Casper ayrıcalığını yaşamak mümkün. Siz de yeni bir bilgisayar satın alarak bu ayrıcalıklı dünyaya adım atabilir, farkı yaşayabilirsiniz.

Casper Bilgisayar Modelleri

Casper bilgisayar modelleri, farklı beklentilere göre çeşitlendirilmiş durumda. Masaüstü modeller,  laptoplar,  all in one gibi yenilikçi çözümler ya da mini PC olarak adlandırılan iş istasyonları Casper imzasını taşıyor. Her biri farklı alanda uzmanlaşan ve farklı gereksinimlere göre özelleştirilen Casper bilgisayar modellerimiz ile teknoloji gereksinimleriniz için en uygun çözümü bulabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için farklı, iş dünyası için farklı şekilde dizayn edilmiş olan bilgisayarlar, yapılacak iş ile kusursuz bir uyum yakalıyor ve böylece kullanıcı memnuniyetini de yükseltiyor. Her bir modelimizde yer verdiğimiz yeni teknolojiler, bilgisayarları eşsiz kılıyor ve kullanım sırasında sunduğu verimlilik ile sizi asla yarı yolda bırakmıyor.  Üstelik bütçe dostu fiyatları sayesinde tercihiniz ne olursa olsun mükemmel fiyat performans uyumu sizleri bekliyor.

Casper Bilgisayar Özellikleri

Bilgisayarlarımızda yer verdiğimiz yenilikçi teknolojiler sayesinde ekran kartından hızlı hard disk modellerine kadar her bir detay yüksek performans için özel olarak hazırlandı. Bu sayede bilgisayarda yapacağınız grafik tasarımlarda, mimari programlardaki çizimlerinizde ya da oyunlarda akıcı bir performans elde edebilirsiniz.  Her bir donanım için alanın uzman markalarının imzasını taşıyan bilgisayarlarımızda yapay zeka desteği, özel ışın izleme teknolojileri ile hem performansta hem de grafiklerde eşsiz bir şölen sunuyoruz. Üstelik tercihiniz hangi model ya da bilgisayar olursa olsun her bir modelde özelleştirme seçeneği de mevcut. Konfigürasyon seçenekleri sayesinde seçtiğiniz bilgisayarı gereksiniminize göre yükseltebilir, daha güçlü hale getirebilirsiniz. Hızlı teslimat ve 12 aya varan taksit seçenekleri ile bilgisayardaki yüzlerce çözümümüz ile sizlerleyiz.  Web mağazamızdaki bilgisayar modelleri arasından seçiminizi yaparak karşınıza çıkacak onlarca seçeneği hemen değerlendirebilirsiniz.

Casper Bilgisayar Fiyatları