Casper Nirvana X700

Modern Detaylara Sahip Dizüstü İş Bilgisayarı

180° açılabilir ekran yapısının sağladığı kullanım kolaylığının yanı sıra Intel Core™ AMD Ryzen™ işlemciler ve Intel® Iris® Xe / AMD Radeon® RX grafik kartı ile tüm iş süreçlerini başarıyla tamamlayabilmeye olanak tanıyan Casper Nirvana X700 dizüstü iş bilgisayarıyla tanışın.

14.884,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana X600

Yüksek Performansın Ergonomik Tasarım ile Buluşması

Intel Core™ ve AMD Ryzen™ işlemciler ve Intel® Iris® Xe /AMD Radeon® RX grafik kartı teknolojisine sahip Casper Nirvana X600 dizüstü bilgisayar, güçlü performansın yanı sıra 180° açılabilir yapısı ile maksimum verimlilik sunar.

13.361,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana C650

12. Nesil İşlemcilerle Üretkenliğinizi Artırın

12. Nesil Intel Core™ işlemci ve Intel® Iris® Xe grafik kartı ile çalışma saatlerinizin ve iş süreçlerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan Casper Nirvana C650 dizüstü bilgisayar ile uzun süreli başarı hedeflenir.

18.842,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana C550

Her Zaman Yanınızda

12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin sunduğu yüksek işlemci ve ekran kartı performansına sahip Casper Nirvana C550, çalışmalarınızı verimli ve hızlı bir şekilde tamamlamanız için geliştirildi. Minimal ve modern tasarım hatlarına sahip Casper Nirvana C550 Notebook ile mobil çalışmayı keyifle deneyimleyin.

 

17.320,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana X400

11.Nesil Intel Core işlemciler ile Yenilendi

180° açılabilen Casper Nirvana X400 dizüstü bilgisayar, yüksek verimli iş sistemleri için 11.Nesil Intel Core işlemciler ile yenilendi.

Casper Nirvana C600

Üstün Performans ile Yüzde Yüz Mobilite

Intel’in 12. ve 11.Nesil işlemcileri Iris Xe ekran kartını içeren, 64GB’a kadar RAM desteği bulunan Casper Nirvana C600 dizüstü iş bilgisayarları 1,8 kg hafifliği ile maksimum mobiliteyi beraberinde getirir. Her yerde sürdürülebilir bir üretkenlik sağlar.

13.970,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana C500

Modern Tasarım Mobil Uzmanlık ile Birleşti

Intel’in 12. ve 11. Nesil işlemcileri ve Iris Xe ekran kartını içeren Casper Nirvana C500 notebooklar tüm çalışma tarzlarına uyumlu olacak şekilde tasarlandı. 1.8kg hafiflik ve 19.8mm inceliğe sahip Casper Nirvana C500 ile her ortamda maksimum mobilite ve üretkenliği deneyimleyin.

12.448,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Nirvana C370

Günlük Kullanımlar İçin Özenle Tasarlandı

Nirvana ailesinin gözde üyesi C370, sahip olduğu modern dizaynı ve Intel® Gemini Lake Refresh Celeron N4020 işlemcisi ile tüm gün etkin olmanız için tasarlandı.

8.337,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Casper Dizüstü Bilgisayar

İş ya da oyun amaçlı olarak tercih edilebilecek dizüstü bilgisayarlarda, seçeneklerimiz oldukça fazla. Farklı beklentilere hitap edebilmek adına yaratılmış olan bu farklılıklar, kişilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak bir dizüstü bilgisayar satın almasını da kolaylaştırıyor. Sürekli mobil olarak çalışan kişilerin işlerini kolay bir şekilde takip edebilmesini hedefleyen çalışanlar ya da daha güçlü yapısıyla, daha üst düzey performans gerektiren programlar için Nirvana X700 gibi modellerimizle sorunsuz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Casper Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

Yaratmış olduğumuz fiyat performans ürünleri ile sizler için bütçe dostu seçim yapmanızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Casper kalitesini yaşayabileceğiniz tüm özel dizüstü bilgisayarlarımızda sizlere kişiselleştirme imkanına sahipsiniz. Her bir modeli dilediğiniz şekilde özelleştirerek tamamen size özel bir bilgisayar satın alma şansı sizleri bekliyor. Daha yüksek bir depolama alanına sahip olmak isteyenler için farklı depolama seçenekleri, işletim sisteminde alternatifler Casper online mağazasında sizleri bekleyen fırsatlardan sadece birkaçı. Bu sayede belirlenmiş olan kriterlere uymak yerine ihtiyacınıza uygun bir bilgisayar satın alma fırsatını da elde etmek istiyorsanız Casper en cazip seçenek.

Casper Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Ürünlerimiz son teknolojiyi takip eden üstün özellikli ürünler olmasının yanında her zaman en üst düzey performans sunmayı hedefliyor. Böylece piyasaya sunduğumuz her bir yeni dizüstü bilgisayar model, bir öncekinden daha güçlü ve daha fazla performans sağlıyor. Her bir modelde çıtayı bir adım daha yukarı taşırken kullanıcıların beklentilerini daha iyi karşılayacak ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde deneyim sunacak modelleri sizler için hazırlıyoruz.

Donanım ve yazılımda yakalanan farklılıklar, Casper dizüstü bilgisayarların tasarımında da kendini net biçimde gösteriyor. İnce ve hafif yapısı sayesinde mobil kullanımı son derece kolay hale getiren dizüstü bilgisayarlarda, antrasit siyah ya da metalik gümüş gibi renk seçenekleri de tercih edilebilir. Son trendlerin takip edilerek özel bir çalışma ürünü olarak ortaya çıkarılan her bir dizüstü bilgisayar modelimiz farklı kullanıcı gruplarına hitap etmeyi başarıyor. Mevcut alternatifleri değerlendirerek ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak bir Casper dizüstü bilgisayarı hemen satın alabilirsiniz.

Casper Laptop Bilgisayar Fiyatları

  • Casper Nirvana X700 - 14.884,00 TL
  • Casper Nirvana X600 - 13.361,00 TL
  • Casper Nirvana C650 - 18.842,00 TL
  • Casper Nirvana C550 - 17.320,00 TL
  • Casper Nirvana C600 - 13.970,00 TL
  • Casper Nirvana C500 - 12.448,00 TL
  • Casper Nirvana C370 - 8.337,00 TL