Laptop Modelleri

Casper Nirvana X500

Üretkenliğinizi Katlayacak Teknoloji

Maksimum üretkenlik, minimum zaman kaybı ile işinizin verimini artırmak için ihtiyacınız olan her şey onda. Profesyonel performans için tasarlanan Yeni Nirvana X500 ile her zaman ve her ortamda, üretkenliğiniz dorukta.

7.302,00 TL 6.864,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %6

Casper Nirvana X400

Casper Nirvana X400 Laptop Bilgisayar

Sadece 1.29 kg hafifliğine sahip dizüstü iş bilgisayarı mobiliteyi size sunmak için tasarlandı. Dilediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz hafiflikte olan Nirvana X400 laptop, 18.9 mm inceliği ile çantanızda bir kitap taşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Casper Nirvana S500

Hem İnce, Hem Güçlü Yapısı ile Kusursuz

Eşsiz Nirvana S500, ince ve hafif yapısı ile kusursuz bir laptop... Antrasit siyah ve metalik gümüş renk seçenekleri ile dikkat çeker, yaratıcı ve etkili çözümler yaratır. Modern trendlerden esinlenerek tasarlanan Nirvana S500 laptop, her koşulda ve konumda daha üretken olmanızı sağlar.

9.972,00 TL 9.473,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %5

Casper Nirvana C350

Günlük Kullanımlar İçin İdeal Yardımcınız

Nirvana C350 laptop, Intel'in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin en yeni nesili olan işlemci ailesi GeminiLake N4000 ve N5000 serisini barındırmaktadır. Bir önceki nesillere göre yaklaşık %20 daha stabil ve yüksek performans sağlar.

4.988,00 TL 4.539,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %9

Casper Dizüstü Bilgisayar

İş ya da oyun amaçlı olarak tercih edilebilecek dizüstü bilgisayarlarda, seçeneklerimiz oldukça fazla. Farklı beklentilere hitap edebilmek adına yaratılmış olan bu farklılıklar, kişilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak bir dizüstü bilgisayar satın almasını da kolaylaştırıyor. Sürekli mobil olarak çalışan kişilerin işlerini kolay bir şekilde takip edebilmesini hedefleyen çalışanlar ya da daha güçlü yapısıyla, daha üst düzey performans gerektiren programlar için  Nirvana S500 gibi modellerimizle sorunsuz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Casper Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

Yaratmış olduğumuz fiyat performans ürünleri ile sizler için bütçe dostu seçim yapmanızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Casper kalitesini yaşayabileceğiniz tüm özel dizüstü bilgisayarlarımızda sizlere kişiselleştirme imkanına sahipsiniz. Her bir modeli dilediğiniz şekilde özelleştirerek tamamen size özel bir bilgisayar satın alma şansı sizleri bekliyor. Daha yüksek bir depolama alanına sahip olmak isteyenler için farklı depolama seçenekleri, işletim sisteminde alternatifler Casper online mağazasında sizleri bekleyen fırsatlardan sadece birkaçı. Bu sayede belirlenmiş olan kriterlere uymak yerine ihtiyacınıza uygun bir bilgisayar satın alma fırsatını da elde etmek istiyorsanız Casper en cazip seçenek.

Casper Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Ürünlerimiz son teknolojiyi takip eden üstün özellikli ürünler olmasının yanında her zaman en üst düzey performans sunmayı hedefliyor. Böylece piyasaya sunduğumuz her bir yeni dizüstü bilgisayar model, bir öncekinden daha güçlü ve daha fazla performans sağlıyor. Her bir modelde çıtayı bir adım daha yukarı taşırken kullanıcıların beklentilerini daha iyi karşılayacak ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde deneyim sunacak modelleri sizler için hazırlıyoruz.

Donanım ve yazılımda yakalanan farklılıklar, Casper dizüstü bilgisayarların tasarımında da kendini net biçimde gösteriyor. İnce ve hafif yapısı sayesinde mobil kullanımı son derece kolay hale getiren dizüstü bilgisayarlarda, antrasit siyah ya da metalik gümüş gibi renk seçenekleri de tercih edilebilir. Son trendlerin takip edilerek özel bir çalışma ürünü olarak ortaya çıkarılan her bir dizüstü bilgisayar modelimiz farklı kullanıcı gruplarına hitap etmeyi başarıyor. Mevcut alternatifleri değerlendirerek ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak bir Casper dizüstü bilgisayarı hemen satın alabilirsiniz.

Casper Laptop Bilgisayar Fiyatları

  • Casper Nirvana X500 - 6.864,00 TL
  • Casper Nirvana X400 - 7.062,00 TL
  • Casper Nirvana S500 - 9.473,00 TL
  • Casper Nirvana C350 - 4.539,00 TL