YENİ!

Excalibur E750

Kazanmaya Hazır mısın?

Yeni Excalibur E750 tek bir hedefle tasarlandı. Oyun ne olursa olsun, rakip kim olursa olsun, her zaman kazanmak… Tamamen oyuncuların beklentileri ile şekillenen Excalibur E750’de tasarımdan teknolojiye her detay; gerçekçi, keyifli, renkli ve kesintisiz oyun deneyimi sunmak için bir araya geldi. Sen de en yeni nesil teknolojiler arasından tercihini yaparak kendi E750’ni oluştur, hayalindeki oyun bilgisayarıyla her oyunda kazanmaya hazır ol!

Oyun Bilgisayarı

Excalibur E600

Masaüstünde Olağanüstü Güç

Hız, güç, verimlilik ve performans... En yeni ve yüksek performans isteyen oyunlarda, sorunsuz deneyim yaşatan Excalibur E600, sınırsız kişiselleştirme ile tam istediğin performansı sunmaya hazır. Eşsiz soğutucularla destekli güçlü işlemci ve ekran kartlarıyla, gücü her zaman en üst noktada yaşa.

Masaüstü Oyun Bilgisayarları

Sabit bir alanda özelleştirilmiş aksesuarlar ile birlikte masaüstü oyun bilgisayarlarımızın gücünü hissedin. Gücün, verimliliği ve performansın bir araya getirildiği masaüstü oyun bilgisayarlarında, en yüksek grafik ayarlarında tüm detayları ekranınıza taşıyoruz. Oyunda tüm detaylara hakim olabileceğiniz gibi son teknolojilerle desteklenen donanımlar, bugüne kadar elde edemediğiniz yeni deneyimleri sizlere sunuyor.

Masaüstü Oyun Bilgisayarı Modelleri

Alanın en iddialı modeli olan Excalibur E600 gibi lider modeller başta olmak üzere serinin en iyilerini sizler için sürekli yeniliyoruz. Böylece gelişen ve yenilenen oyun gereksinimlerini karşılayabileceğiniz modellerimizle oyunun en güçlü oyuncusu olmanız mümkün. Gerçek dünyaya yakın en özel grafiklerde dahi hiçbir sorun yaşamayacağınız modellerimiz üst segment performans sunuyor. Benchmark skorlarında dahi farkını ortaya koyan özel donanımların ustalıkla bir araya getirildiği masaüstü oyun bilgisayarları, iddialı oyuncuların en gözde ürünleri arasında.

Oyun Partnerinizi Özelleştirin

Satışta olan tüm modellerimiz için özelleştirme imkanı mevcut. İstediğiniz bir model için kişiselleştirme seçeneklerinde daha güçlü bir anakart, grafik kartı seçebilirsiniz. Özel soğutma sistemleriyle desteklenen ve kesintisiz performans sağlayan modeller tasarımdan da ödün vermiyor. Metal tasarımın şeffaf yan tasarım ve aydınlatma sistemleriyle desteklendiği bilgisayarlar görünümüyle dahi ilk andan itibaren etkileyici.

İlave SSD desteği için özel modüler alanlar, hızlı işlemci ve depolama birimleri ile eşsiz bir yapıda olan bilgisayarlar, üstelik Casper kalitesini de sizlere sunuyor. Sınırlara uyan değil, sınırları belirleyen oyuncu olacağınız oyun bilgisayarında dilediğiniz oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatların özel kampanyalar ile birleştiği online mağazada,  en doğru seçimi yapabilmeniz adına canlı destek hizmeti de daima sizlerle. Dilediğiniz zaman başvurabileceğiniz destek hizmeti sayesinde ürünlerle ilgili tüm detayları öğrenebilir, soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

Oyuncular için özel olarak üretilen klavye ve mouse setlerimiz ile tamamlayabileceğiniz masaüstü oyun bilgisayarları için en gözde seçenekler sizler için casper.com.tr’de.  Online olarak hemen satın alabileceğiniz oyun bilgisayarlarında hızlı ve güvenilir servis, hızlı teslimat ve 12 aya varan taksit seçenekleri sizleri bekliyor.

Casper Masaüstü Oyun Bilgisayarı Fiyatları

  • Excalibur E750 - 15.941,00 TL
  • Excalibur E600 - 14.250,00 TL