Efsanevi

Excalibur E600

Gözler Hep Üzerinde

Hız, güç, verimlilik ve performans... Rakiplerinle aranda büyük bir fark var... Mükemmelleştirilmiş Casper Excalibur E600, oyun gerçekliği, hız, güç ve verimlilik sunmak için oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en iyi GPU mimarisi olan NVIDIA , Ampere teknolojisi ile güçlendirilmiş yeni nesil NVIDIA® GeForce RTX 3000 serisi grafik kartlarını destekler. Son teknoloji GDDR6X ve GDDR6 Vram teknolojisini barındıran yeni nesil ekran kartları ile performansınız katlanırken eşsiz bir VR deneyimi yaşarsınız.

6.561,00 TL 5.249,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %20

Excalibur E800

En İyileri Buluşturan Oyun Bilgisayarı

Unutulmaz oyun anları sunmak, heyecanı tüm detaylarıyla eksiksiz yaşatmak için Excalibur E800 masaüstü oyun bilgisayarında sadece en iyi bileşenlere yer verildi. İşlemci, ekran kartı, bellek gibi temel performans bileşenlerinin yanında; ısınmadan elektrik güvenliğine, ergonomiden ses kalitesine her detayın düşünüldüğü ve özenle seçildiği eksiksiz bir bilgisayar deneyimi seni bekliyor.

Excalibur E700

Oyunun Heyecanını Tam Yaşa

En iyi oyunların en güçlü efektlerini tam performansla yaşaman, ambiyancı tüm detaylarıyla hissetmen için gereken her şey, Excalibur E700 oyun bilgisayarı ile bir araya geldi. Yeni çağın oyunlarını yeni çağın teknolojisiyle oyna, heyecanını eksiksiz yaşa.

Excalibur E830

Yükseltilmiş Oyun Deneyimi

Oyun deneyimini birebir yaşa diye, ambiyans ve performans Excalibur E830'da başrolde. Sadece güçlü olmanın ötesinde tasarımıyla da fark yaratan; daha konforlu, daha şık ve daha kişisel oyum deneyimler, sunan bir bilgisayar arıyorsan, Excalibur E830 oyun bilgisayarı tam sana göre.