1 AYLIK PC GAME PASS İLE OYUN KEYFİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN

1 AYLIK PC GAME PASS İLE OYUN KEYFİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN

PC Game Pass Nedir?

PC Game Pass, Windows 11 işletim sistemi üzerinde kullanılabilen, 100'den fazla oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlayan online oyun mağazasıdır. Her ay onlarca yeni oyun eklenen oyun kütüphanesi ve özel indirimler ile birlikte, güncel oyunları anında oynama fırsatı sunar.

*Bilgisayar oyunlarını oynamak için Windows 10/11(sürüm 22H1 veya üzeri) ve Microsoft Store Xbox uygulaması gerekir.

Xbox Game Pass Üyeliğimi Nasıl Aktifleştirebilirim?

Xbox Game Pass Üyeliğimi Nasıl Aktifleştirebilirim?

Yüksek performanslı Excalibur oyun bilgisayarları ile 100’den fazla yüksek kaliteli oyuna erişebileceğin Xbox Game Pass’in kurulumunu kolayca yapabilirsin. PDF dosyayı hemen indir, adımları takip ederek kurulumu kolayca tamamla.  

Kampanya Koşulları

1- Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.  2- Kampanya stoklarla sınırlıdır. 3- Kampanya; Windows 11  lisansı ile birlikte, Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş’den satın alınan G911, G870, G770, E750 ve E650 model bilgisayarlarla birlikte, 1 aylık PC Game Pass üyeliğinin ücretsiz deneyimi imkanı olarak tanımlanmıştır.  4- Kampanyadan yararlanma hakkı sadece, Windows 11 lisanslı Excalibur Bilgisayar sat... Devamını Göster

1- Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 

2- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

3- Kampanya; Windows 11  lisansı ile birlikte, Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş’den satın alınan G911, G870, G770, E750 ve E650 model bilgisayarlarla birlikte, 1 aylık PC Game Pass üyeliğinin ücretsiz deneyimi imkanı olarak tanımlanmıştır. 

4- Kampanyadan yararlanma hakkı sadece, Windows 11 lisanslı Excalibur Bilgisayar satın alınması ile elde edilebilecektir. 

5- Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermeksizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

****  Windows 11 yüklü Excalibur Bilgisayar satın alımlarını kapsar.

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi en uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.

Excalibur oyun bilgisayarları, performans modelleri ile dilediğiniz her yerde çalışmalarınızı sürdürebilir ve en güncel oyunları oynayabilirsiniz. Laptoplarımızın ve masaüstü PC modellerimizin tamamında Intel’in en güçlü işlemcileri ve NVIDIA’nın iş istasyonlarına ya da oyunlara özel geliştirdiği ekran kartları bulunmaktadır. Bu en güncel oyunları ve kurumsal programları performans sorunu yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılıyor.