Ağustos ayında bizi bekleyenler listesi oldukça kabarık. Yaz aylarını bol etkinlikle geçirmeyi ihmal etmeyelim! Bu ay yeni gelecek film ve oyunların bir kısmını sizler için derledik. Bakalım bu ay birlikte neler oynuyor, neler izliyoruz?

 

Filmler
 
The Croods New Age
 
Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ (13 Ağustos 2021)

Bu animasyon filmi, 2013 Yapımı Crood’lar filminin devamı. Filmin karakterlerini seslendiren kadro efsane! Nicolas Cage, Emma Stone ve Ryan Reynolds isimlerini gördükten sonra bu filmi izlemek istememek pek de mümkün olmuyor. Betterman ailesi ile Crood ailesinin arasındaki mücadeleyi anlatan animasyon 13 Ağustos’ta sinema salonlarında yerini alacak. Gerek verdiği hava gerek Betterman ailesinin tarih öncesi döneme ait olması, bize biraz Taş Devri çizgi film dizisini hatırlattı. Imdb listelerinde kendine 7.0 puanda yer bulan film aileyle izlemek için oldukça ideal. Crood’ları kesinlikle kaçırmayın deriz.

 

Ağustos ayında bizi bekleyenler escape room
 
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası (19 Ağustos 2021)

İlk filmini ‘Escape Room’ yani kaçış odası olarak bildiğimiz serinin 2. filmi 19 Ağustos’ta beyaz perdede olacak. Kaçış Odası, konusunu korku filmi hayranı olan iki gencin, kız arkadaşlarıyla Los Angeles’ta bir kaçış odasına gitmesinden alıyor. Psikolojik bir korku filmi olan yapım sadece 1 Saat 25 dakika sürüyor. Ölümcül bir labirentten kurtulmaya çalışan grubun hikayesini konu alıyor. Karakterler kendilerini buraya hapseden kişiyle mücadele etmek istiyor. Filmin yönetmenliğini Adam Robitel üstlenirken; oyuncular arasında ise bizleri Logan Miller, Taylor Russell, Isabelle Fuhrman, Holland Roden ve Indya Moore bekliyor. Korku ve gerilimi sevenler kesinlikle kaçırmasın!

 

Oyunlar 

 

Ağustos ayında bizi bekleyenler road 96
Road 96 (16 Ağustos 2021)

Otostop çekmek üzerine olan oyunda her oyuncuyu çektiği otostopa göre bekleyen hikaye başka. Yollar her oyunda farklı olacakmış ve bambaşka hikayeler bizleri bekliyor olacak. Her alınan yolda verilecek olan kararlar oyunun gidişatını belirliyor. Tek oyunculu oynanan bu oyun Valiant Hearts’ın ödüllü yaratıcıları tarafından yapıldı.

 

Ağustos ayında bizi bekleyenler 12 minutes
12 Minutes (19 Ağustos 2021)

Yine tek oyuncuyla oynanan oyunun yapımcısı Luis Antonio. Oyunda amaç 12 dakika içerisinde olabildiğince çok ipucu toplamak. 12 dakika bittiğinde ise aynı sahneyi tekrar farklı şekillerde oynuyorsunuz daha fazla ipucu elde etmek için. Buna karşın olayda tek bilinen bir çiftin akşam yemeği yerken, polisin gelmesi ve olayların bir anda kızışması. Neyin neden olduğunu ise oyunu oynayarak öğreneceğiz artık! Ancak oyunun yapımcısı oyunu bitirmenin 8-10 saat kadar sürebileceğini söylemiş. 

 

Kings Bounty

King’s Bounty 2 (21 Ağustos 2021)

King’s Bounty 90’ların eski bir oyunu aslında. Hereos of Might and Magic’e ilham olan bu denli köklü bir oyunun devamını merak ediyoruz. Bir rol yapma oyunu olan King’s Bounty 2, Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation ve Xbox için piyasaya sürülecek. Ağustos Ayında Bizi Bekleyenler listes

 

Sizler için Excalibur Clan’da derlediğimiz belli başlı bu oyun ve filmleri hepimiz heyecanla bekliyoruz. En çok hangisi için sabırsızlandığınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. Dolu dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle!