Amazon Prime Gaming her ay bazı oyunları ücretsiz yaparak abonelerine sunuyor. Üstelik oldukça ilgi çekici olan bu oyunlar aboneleri tatmin etmeyi başarıyor. Gelecek ay da bizleri Football Manager 2021, Need for Speed: Hot Pursuit, Journey to the Savage Planet, Frostpunk, Morkredd, Spellcaster University, Youtubers Life, Tales of Monkey Island: Complete Pack ve Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oyunları ücretsiz olarak bekleyecek. 

Oyunları kısa bir şekilde açıklayacak olursak:

Football Manager 2021

Bir futbol teknik direktörlüğü simülasyon oyunu. Bu listede kesinlikle en futbol tutkunlarının çok bildiğine emin olduğumuz seri. Aynı zamanda 8 Kasım’da Football Manager 2022’nin çıkmasıyla ücretsiz yapıldı. Bu yüzden bu efsane oyunu kaçırmayın.

Need for Speed: Hot Pursuit

2010 yılında çıkan bir araba yarışı oyunu. Birbirinden çeşitli arabalarla oynayabileceğiniz bu oyunu yarış seviyorsanız kaçırmayın.

Journey to the Savage Planet

Çok oyunculu bir macera oyunu. Bir uzay keşif şirketi ARY-26 gezegeninin insan yaşamına uygun olup olmadığını öğrenmekle sorumlu. 

Frostpunk

2018 yılında çıkan tek oyunculu hayatta kalma oyunu. Bu oyunun unvanı ilk toplumsal hayatta kalma oyunu olması. Kısacası amacınız bir şehir kurmak ve halkın yaşamını sağlamak. 

Morkredd

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen heyecan dolu bir bulmaca oyunu. İlk olarak karanlık ve aydınlığın dengesini bulmaya çalışacak ve gizemleri ortaya çıkaracaksınız. Ayrıca bu oyunu arkadaşınızla birlikte eş zamanlı olarak da oynayabilirsiniz. 

Spellcaster University

Bu oyun size bir üniversite rektörü olabilme fırsatı sağlıyor. Fakat bu öyle sıradan bir üniversite değil, sihirlerle dolu bir üniversite. O halde burayı kara büyü akademisine çevirebilecek misiniz? 

Youtubers Life

En başarılı youtuber olma yolunda koşturacağınız bir oyun. Bir youtuber nasıl olunur herkese göstermelisin. Video çekmek, çekilişler yapmak, hayranlarınla fotoğraflar çektirmek senin için bir yaşam tarzı olacak. 

Tales of Monkey Island: Complete Pack

2009 senesine ait tek oyunculu bir macera oyunu. Korsanlar, adalar, macera dolu dakikalar… Beş bölümden oluşan oyunda denizlere yelken açabileceksiniz.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

2005’te çıkan üçüncü şahıs aksiyon video oyunu. Zombi konseptinden hoşlanan oyuncular bu oyunu sevecektir. Zombi olup herkesi parçalamak ana hedefiniz!

Aralık ayında ücretsiz olan oyunlar gördüğünüz gibi çeşit çeşit. Kendinize uygun bir seçenek bulacağınızı düşünüyoruz. Hangi oyunu ücretsiz olarak oynayabileceğiniz için sabırsızlanıyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

Daha fazla oyun ve haber içeriği için Casper Excalibur Clan’ı takip etmeye devam edin!

​​