Uzun zamandır Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Battle Royale temalı Apex Legends mobile oyunu gündemden düşmüyordu. Bekleyiş son buldu ve Apex Legends tüm platformlarda yayımlandı.

2019 yılında piyasaya sürülen, Battle Royale dünyasına damga vuran Apex Legends, yeni içerikleriyle oyuncuların gözünde ilgi odağı olmaya devam ediyor. Oyunun bugüne kadar mobil versiyonu bulunmamaktaydı. Apex Legends Mobile bir süredir beta sürecindeydi. Geçtiğimiz hafta merakla beklenen mobil oyununun çıkış tarihi açıklanmıştı.17 mayıs itibariyle oyun, uygulama mağazalarında yerini aldı. Şimdilik sadece android kullanıcıları tarafından indirilebiliyor. Oyun 3,5 Gb boyutunda.

Apex Legends Mobil Oyunu Titan Evreninde Geçiyor.

Oyunda hayatta kalmak için stratejik davranmanız ve hızlı bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. Efsaneler ve mobil oyuna özel karakterlerden seçiminizi yapın.Her karaktere farklı özellikler yükleyerek kendi karakterlerinizi yaratabilirsiniz. Takımları kurduktan sonra her takım üyesinin en iyi yeteneklerini bir araya getirerek takımınızı güçlendirin. Farklı taktikleri kullanarak çok oyunculu oyunlar oynayın. Oyuncularla güçlerinizi birleştirerek hakimiyet kurun.

Başka Neler Sunuyor?

Oyun sahneleri artık daha heyecanlı, hızlı ve akıcı. Aynı zamanda oyuncuların yeteneklerini test etmeyi sağlayan yeni efsaneler bulunmakta. Mobile özgün Apex Legends ünvanı, mobil oyunculara özel oyun modları ve canlı etkinlikler de oyunculara sunulan yenilikler arasında.

Sistem Gereksinimleri Neler?

Android için en az 2 GB RAM
4 GB depolama,
Snapdragon 435/ Hilisicon Kirin 650/ Mediatek Helio P20/ Exynos 7420’ye denk veya daha üst işlemciler gerekiyor.
İOS için de İOS 11 ve üzeri işletim sistemi gerekli.