2021’in son ayında yılbaşı heyecanı bizleri bekliyor. Süslemeler, noel baba, hediyeler, yılbaşı ağacı ve tombala oynamak için çok heyecanlıyız. Aralık ayında yine birbirinden çeşitli oyunlar çıkıyor. Aralık ayında çıkacak oyunlar arasından birkaç tanesini beraber inceleyelim.

Solar Ash (2 Aralık)

Heart Machine tarafından geliştirilen Solar Ash; Microsoft Windows, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 2 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Rei adlı bir koşucuyu kontrol edin, bir kara deliğin içinde atlayın ve süzülün. Rei, yaşadığı yeri ve orada yaşayan insanları büyük bir boşluk tarafından yutulmaktan kurtarmaya çalışıyor. 

Chorus (3 Aralık)

Chorus 3 Aralık’ta Windows, PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve Series S platformlarında çıkacak. Fishlabs tarafından geliştirilen bu oyunda efsane savaş pilotu Nara, gemi Forsaken ile bir araya geliyor. Ne var ki kozmik labirentlerde gezinerek, içindeki bulmacaları çözmeli, daha fazla güç ve yeteneğin kilidini açmalısınız. Derin uzayda sizleri bekleyenleri kaçırmayın.

Final Fantasy XIV: Endwalker (7 Aralık)

Final Fantasy XIV’ün dördüncü genişleme paketi olan Final Fantasy XIV: Endwalker normalde 23 Kasım’da yayınlacaktı. Ancak yaşanan gecikme sebebiyle 7 Aralık’ta Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında çıkacak.

Monopoly Madness (9 Aralık)

Ubisoft tarafından yayınlanan Monopoly Madness ise 9 Aralık’ta PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch ve Xbox One platformlarında çıkacak. Monopoly şehrinin kaotik sokaklarında diğer oyuncularla yarışın. Eğer yeterince hızlı olursanız en çok para kazanan siz olabilirsiniz… Bakalım Bay Monopoly’e yardımcı olabilecek misiniz? İkonik bir şehir hayatı yaşamak isteyenler, bu oyunu kesinlikle kaçırmayın.

Disney Magical World 2: Enchanted Edition (2 Aralık)

Disney Magical World 2, 2015 yılında Disney Magic World’ün devamı olarak çıkmıştı. 2 Aralık’ta ise Enchanted Edition piyasaya sürülecek. Büyülü Disney dünyasında bir ev yapacak ve hatta en sevdiğiniz Disney karakteriyle takılacaksınız! Disney prensesleriyle dans edecek, bu dünyaya ait hayal ettiğiniz ne varsa yapabileceksiniz. Disney hayranları bu büyülü macerayı kesinlikle kaçırmasın!

Büyülü Disney dünyalarıyla, monopoly şehrinin kaotik sokaklarıyla, uzay gemileriyle, kara deliklerle dolu bir ay olacak Aralık ayı. Klasikleşmiş sorumuzla listeyi sonlandırıyoruz. En çok hangi oyun için heyecanlısınız? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Daha fazla oyun içeriği için Casper Excalibur Clan’ı takip etmeyi unutmayın!