Yepyeni Excalibur’un ismini sizlerin oylamalarıyla seçmiştik, şimdi ise vakit sabırsızlanma vakti! Dünyanın mobil platformda en yüksek performansa sahip işlemcisi 11. Nesil Intel Core i9 11980HK’ye sahip Casper Excalibur G911, Türkiye pazarına gümbür gümbür giriş yapıyor.

Yepyeni G911, 16,0” geniş bir ekran boyutuyla oyunseverleri adeta oyun dünyasının içine çekiyor. Sahip olduğu tüm muhteşem performanslara rağmen zarifliğinden ve inceliğinden ödün vermiyor. Sadece 27mm inceliğiyle gözlere hitap ediyor, uzay grisi rengi ile tarzını yansıtıyor. Tüm bunlara ek olarak full metal tasarımı ile dayanıklılığını ortaya koyuyor.

165 Hz 5MS ultra hızlı ekranı sayesinde oyunlarda kesintisiz bir şekilde kendinizi gösterebilir, eğlencenin tadına doyasıya varabilirsiniz. Hem büyük hem hızlı ekrana bir de canlı renkleri ekledik. 500 NIT ultra yüksek parlaklığı ile renklerin en güzel halleri sizleri bekliyor. Ayrıca 2.5K QHD teknolojisiyle yüksek çözünürlüklü görüntülere hazır olun. Tüm bu özelliklerle ekranı gerçek dünyaya açılan bir portal zannedebilirsiniz, dikkat edin deriz!

Teknoloji Dünyasının Enleri Bir Arada 

Evet biraz da renk diyelim. Bir oyuncunun olmazsa olmazlarından birisi pek tabii RGB klavye. Işıklandırma rengini ruh halinize göre seçip ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda RGB klavye sizlere 65.026 farklı renk seçeneği ve farklı farklı yanma modları ile kişiselleştirilmiş aydınlatma deneyimi sunuyor. Aynı zamanda arka havalandırma çıkışındaki full RGB aydınlatması sayesinde yine karanlıkta muhteşem bir görüntü sizleri bekliyor olacak.

Standart ekran kartları yerine 16 GB grafik bellek yapısıyla ekstra hızlı. Oyun oynarken akıllı turbo soğutma sistemi sayesinde ısınma gibi durumlardan endişe duymanıza gerek yok. Dolayısıyla her an her yerde maksimum performans sizi bekliyor! 

Dolby Digital ses sistemi ile güçlendirilen Excalibur G911’in akıllı hoparlörleri ile muhteşem bir ses deneyimine hazır olun! Discord’da arkadaşlarınızlayken, oyunun müziğine odaklanmak istediğinizde, film izlerken ve müzik dinlerken… Her zaman yanınızda. 

Gelişmiş Destek ve Alışveriş Fırsatları Casper’da!

Excalibur G911 için sunulan hizmetler sadece güçlü donanımlar ile sınırlı değil. Casper’ın yıllardan beri müşterilerine sunduğu satın alma öncesinde özelleştirme fırsatı, 12 aya varan taksit seçenekleri; 1 günde kargo ve hızlı güvenilir servis gibi hizmetler de Excalibur G911 ile birlikte sizlerle! Excalibur G911 için hemen sipariş verebilirsiniz. Böylelikle oyunlarda yeni bir deneyimle tanışabilirsiniz.

Teknoloji dünyasının enlerini tek bir cihazda üstün bir tasarımla sunan Excalibur G911’i ilk sen dene istedik. Peki sen sınırların ötesinde performans sergileyen, durdurulamaz bir güce sahip Casper Excalibur G911 ile tanışmaya hazır mısın?