Casper Excalibur bu seneki Intel ESL Türkiye 2021 yaz sezonuna resmi sponsor oldu. INTEL ESL Türkiye Şampiyonası, ESL’in ulusal şampiyonları arasında öne çıkan etkinliklerinden biridir. Bu etkinlik, oyunculara bundan başka milyon dolarlık şampiyonalara kapı aralayacak. Türkiye’deki başarılı oyunculara ve takımlara dünya çapında kendilerini gösterebilmeleri için büyük şans tanıyacak. 

28-29 Ağustos ve 4-5 Eylül tarihlerinde gerçekleşen ön elemelerde belirlenen gruplar şu an yarışmaya devam ediyor. Grup elemeleri hala süren Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı elektronik spor turnuvası Intel ESL Türkiye CS:GO Şampiyonasının resmi sponsorluğunu ise Casper Excalibur yapıyor! 

Elemelerden sonra finale çıkmaya hak kazanan gruplar çok büyük ödüllere sahip olacak. Büyük finalde Türkiye’nin en iyileri karşı karşıya gelecek ve 10.000 dolarlık ödül havuzu için yarışacak. Üstelik tüm bunlar sadece para ödülüyle de bitmiyor! Şampiyon takım aynı zamanda IEM Katowice Play-in daveti için Intel ESL National Championship Global Playoff’larında mücadele etme şansı yakalayacak. Böylelikle dünya çapında adını duyurmak için harika bir fırsata sahip olacak. İkinci olacak takım ise para ödülüyle birlikte bu yıl içerisinde gerçekleşecek başka bir Master Tier turnuvasına davet hakkı kazanacak. 

Bu sene online gerçekleşen turnuvanın canlı yayınları da yüksek prodüksiyonlu CS:GO sunucuları tarafından sunuluyor. 3 Aşamadan oluşan turnuvanın şu an grup aşamaları devam ediyor. Burada başarı gösteren en iyi 4 takım play-off aşaması denilen yarı finale katılmaya hak kazanacak. Grup aşamasında tüm maçlar pazartesi ve perşembe günleri oynanıyor. 

Excalibur’un resmi sponsorluğunu yaptığı ESL Türkiye Şampiyonası etkinliğini takip etmeyi unutmayın! Eğer katılmadıysanız sonraki turnuvalar için mutlaka takipte kalın. Excalibur Pubg Arena, Valorant Reflex Masters, Fifa 21 Cup turnuvalarına da sponsor olan Excalibur; siz oyunseverlere destek olmak adına tam gaz çalışıyor! Turnuvalarda gücünüzü göstermekten çekinmeyin!

Daha fazla turnuva haberleri için Excalibur Clan’ı takipte kalmayı unutmayın!