Haziran’da çıkacak 10 oyun listemizle karşınızdayız. Excalibur Clan üyelerimiz için, Excalibur PC’lerinde oynayabilecekleri yeni oyunların haberlerini yakından takip ediyoruz. Gelen haber ve duyurulara göre, Haziran’da çıkacak 10 ilgi çekici oyunu derledik. Bunların içinde futbol simülasyonu, fantastik MMO, RPG, slasher, puzzle-macera ve hayatta kalma / korku gibi farklı türler var. İçlerinden biri, mutlaka size hitap edecek. Haydi oyuna!

The Elder Scrolls Online: Blackwood – Haziran 1 (PC, Stadia)

The Elder Scrolls Online’da Gates of Oblivion’da geçen The Elder Scrolls IV’teki olaylarından 800 yıl önceye gidin. Daedric Prens Mehrunes Dagon’un yaptığı planları keşfedin. Yaklaşan Blackwood bölümünde Flames of Ambition DLC’si ile destanı yaşayabilirsiniz. Ayrıca tüm yolların Deadlands’a çıktığı bir komployu araştırabilirsiniz.

https://www.elderscrollsonline.com/en-us/updates/chapter/blackwood

Stonefly – Haziran 1 (PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch, PC)

Stonefly; Kendini keşfetme, kültür mirası ve aidiyet hakkında huzurlu bir atmosferde bir aksiyon-macera oyunu. Stonefly’da vahşi doğada rüzgardan yararlanarak uçun. Bununla birlikte aç ve saldırgan böceklerle ve unutulmaz düşmanlarla yüzleşin. Muhteşem bir flora ve tehlikeli bir fauna arasında stratejik hamlelerle ilerleyin.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic – Haziran 1 (PC)

Azeroth’u fırtınayla aldınız. Şimdi Karanlık Geçit’in ötesinde sizi namını hak eden ölçüde karanlık bir sınır bekliyor. Kayıp Azeroth çağına geri dönün ve her şeyden önce bu dünyayı savaşla harmanlayan zamansız hikayelerin tadını çıkarın.

Burning Crusade Classic, World of Warcraft®: The Burning Crusade®’in orijinal sürümüne sadık kalarak yeniden tasarlanan bir oyun… Twisting Nether’e girip, bir zamanlar büyüleyici güzellikte olan ork anavatanı Draenor’un parçalanmış kalıntıları olan Outland’ı keşfedin. İlk olarak 70. seviyeye kadar savaşın. Sonrasında görkemli uçan bineklere binin ve iki ek ırkta daha ustalaşın. Mistik kan elfleri ve İnanmış Draenei. Haziran’da çıkacak 10 oyun listesinde WOW olmasaydı, çok büyük bir eksiklik hissederdik değil mi?

Operation: Tango – Haziran 1 (PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One)

Bu ortak casusluk macerasında dünyayı kurtarmak iki kişi gerekiyor. Ajan veya Hacker olarak bir arkadaşınızla eşleşin. Sesli bir ortamda örneğin Discord gibi, birbirinizle haberleşerek birlikte çalışın. Ve yüksek teknolojili küresel bir tehdidi dize getirmek için çabalayın.

CO-OP BULMACA ÇÖZÜMÜ – Zorluğa değil, iletişime odaklanın. Öte yandan zorlukların üstesinden gelmek için farklı bakış açılarını ve beceri setlerini birleştirin. Bu görevler kesinlikle tek başına tamamlanamaz.

HEYECAN VERİCİ ESPİYONAJ – Dünya çapında görevleri yerine getirirken araştırın, hackleyin ve sızın. Hep hayalini kurduğunuz o “Hollywood” casus fantezisini yaşayın!

HI-TECH ARAÇLAR – Artırılmış gerçeklikle inşa edilmiş bir dünyanın görsel ihtişamını ve teknolojik ilerlemelerini deneyimleyin.

Steam Link’i: https://store.steampowered.com/app/1335790/Operation_Tango/

Haziran 2021’de çıkacak 10 oyun

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – Haziran 4 (PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X/S)

SGW Contracts 2, Orta Doğu’da geçen modern bir savaş/nişancı oyunu. Tek oyunculu dramatik bir mücadelede bir dizi hedefi indirirken Raven, Contract Sniper Assassin sınıflarını seçebilirsiniz. 1000 m’yi aşan olağanüstü uzun menzilli çekimlerle, seriye şimdiye kadar yapacağınız en zorlu giriş için hazırlanın.

Orijinal oyunu yapan stüdyo tarafından geliştirilen Contracts 2, hiper gerçekçi keskin nişancılık deneyimi ile sınırları zorluyor. Gerçekçi askeri teçhizata dayalı geniş bir silah cephaneliğinde ustalaşın. Dahası gelişmiş bir ayrıntı düzeyiyle geniş arazileri keşfetmek ve dizinin bugüne kadarki en gerçekçi düşmanlarıyla yüzleşmek için bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

Steam Link’i: https://store.steampowered.com/app/1338770/Sniper_Ghost_Warrior_Contracts_2/          

The Persistence Enhanced – Haziran 4 (PC, PS5, Xbox Series X/S)

Persistence Enhanced, 2521 yılında ölüme mahkum bir koloniyi taşıyan yıldız gemisinde sizi oldukça zorlayacak. Işıklandırma ve kullanıcı deneyimini iyileştiren ışın izlemeli atmosferi göz dolduruyor. Ancak  gerilimli, korkunç ve ölümcül tuzaklarla dolu seviyeleriyle, hayatta kalmanız biraz zor gibi.

Bu oyun atmosferi ile efsanevi Dead Space’i ve yer yer Event Horizon’ı hatırlatıyor. Ortam bir kara deliğin amansız çekimine kapılmış, arızalı ve mahsur kalmış “The Persistence” gemisinde, korkunç ve sapkın bir mürettebat tarafından istila edilmiş. Ve siz bu ortamda, hayatta kalmaya çalışacaksınız. Sistemleri onarmak ve geminin parçalanmasını önlemek için, güvenlik görevlisi Zimri Eder’in bir klonu olarak size kalacak.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için link:
https://www.firesprite.com/games/the-persistence-enhanced/

Chivalry 2 – Haziran 8 (Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, PC)

Chivalry 2, epik orta çağ film savaşlarından esinlenen çok oyunculu bir birinci şahıs slasher. Oyuncular, çarpışan kılıçlardan alevli ok fırtınalarına, genişleyen kale kuşatmalarına ve daha fazlasına kadar çağın her ikonik anında aksiyonu garantiliyor. İki elle kullanabileceğiniz bir canavar olan Royal Zweihänder ile düşmanlarınızı tek tek yok edin.

Epic Games Store Linki:
https://www.epicgames.com/store/en-US/p/chivalry-2
Haziran 2021’de çıkacak 10 oyun

We Are Football – Haziran 10 (PC)

We Are Football’da bir yönetici ve antrenörsünüz. Futbol dünyasındaki en son trendlerle yüz yüze gelecek ve favori kulübünüzün tüm duygusal iniş çıkışlarını deneyimleyeceksiniz. İlk kez bir modern futbol menajerlik oyunu, aynı işlevselliğin yanı sıra birçok benzersiz oyun öğesi de içeren bir “kadın futbolu” oyun modunu da sunuyor. Bu oyunda tüm oyun modlarında en yüksek kaliteyi korumak ve garantilemek için Gerald Köhler, Rolf Langenberg ve Dirk Winter gibi deneyimli futbol menajerleri ile geliştirdiler.

Gerçek yönetim görevlerine odaklanan bu oyunun amacı, kesinlikle takımı, meslektaşları, altyapıyı, taraftarları ve daha fazlasını büyütmek. Ve kulübü uzun vadede, her yönüyle sıfırdan inşa etmektir. Sonuç olarak, oyundaki futbolcular kendi hikayelerini oluşturan bireysel kişiliklerdir. Bir sezon birkaç saat içinde oynanabilir. Ancak her zaman karşılaşılması gereken yeni zorluklar vardır. Kulüp ne kadar büyükse, meydan okuma da o kadar büyük olur!

Oyunun Steam Link’i: https://store.steampowered.com/app/1196470/WE_ARE_FOOTBALL/

Legend of Mana – Haziran 24 (PC, PS4, Switch)

HD Remaster of Legend of Mana Steam’e geliyor!

Keşfetmeden önce bir rüyada görülen mistik Mana Ağacı’nı bulmak için bir yolculuğa çıkın… Seyahatleriniz sırasında özel eserler edineceksiniz. Kasabaları ve zindanları canlandırmak ve hikayeyi ilerletmek için bunları haritada istediğiniz yere yerleştirin.

Renkli bir karakter kadrosuyla tanışın, korkunç canavarlarla mücadele edin ve Fa’Diel’in uçsuz bucaksız dünyasını keşfedin. Düşman karşılaşmalarını kapatma yeteneği ve daha önce hiç yayınlanmamış mini oyun “Ring Ring Land” gibi başka özellikler de eklendi. Ek olarak daha fazla detayı buradan öğrenebilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1175830/Legend_of_Mana/

Haziran 2021’de çıkacak 10 oyun

Scarlet Nexus – Haziran 25 (PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One)

Oyunun hikayesine göre, uzak gelecekte, insan beyninde, psiyonik bir hormon bulunuyor. İnsanlara ekstra duyusal güçler verdiği görülünce bildiğimiz dünya tam anlamıyla değişiyor. İnsanlık bu yeni döneme girerken, “diğerleri” olarak bilinen dengesiz mutantlar, insan beynine saldırmaya başlıyor. Sonuç olarak son derece dirençli, ezici tehditle savaşmak ve insanlığı korumak için aşırı önlemler alınmalıydı. Ayrıca psiyonik olarak bilinen ekstra-duyusal akut yeteneklere sahip olanlar, yukarıdan gelen saldırıya karşı savaşmak için tek şansımızdı. Ancak o zamandan beri, psiyonikler yetenekleri için araştırma konusu oldu. Ve insanlığın son savunma hattı olan “Diğerlerini Bastırma Gücü’ne (OSF) dahil oldu.

İkili bir hikaye içeren maceranıza prestijli bir siyasi aileden gelen enerjik bir acemi olan Yuito Sumeragi ile başlayabilirsiniz. Veya gücü ve becerisi OSF arasında büyük ün kazanan gizemli izci Kasane Randall ile. Farklı deneyimler birbiriyle iç içe geçtiği için, SCARLET NEXUS’taki teknoloji ve psişik yetenekler arasında sıkışmış “Brain Punk” temalı geleceğin tüm gizemlerini ve alt hikayeleri de açığa çıkarınca çözeceksiniz.

Steam Link’i: https://store.steampowered.com/app/775500/SCARLET_NEXUS/

Haziran’da çıkacak 10 oyun listemizin sonuna geldik. Eğer daha fazla oyun içeriği okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.