Bu ay oyunların ve dizilerin yanı sıra bizi bekleyen çok ilgi çekici animeler ve filmler de var. Basketbol müsabakaları, hayaletler, soygunlar, süper kahramanlar, deneyler, düşmanlıklar hatta ilginç aileler ve daha fazlasıyla dolu dolu bir Kasım ayı geçireceğiz. Kasım ayında bizi bekleyenler yazımızın ikincisinde, sizler için bazı animeleri ve filmleri derledik.

ANİMELER

Summer Ghost (12 Kasım)

Bir Japon animasyon kısa filmi Summer Ghost’un yönetmeni ilk kez yönetmenlik yapacak olan illustrator loundraw. Tomoya, Aoi ve Ryo internetten tanışan lise öğrencileridir. Yaz hayaleti efsanesi ise havai fişek atıldığında ortaya çıkan bir kızın hayaletini anlatır. Gelgelelim bu üç arkadaşın hayatları istedikleri gibi gitmezken çareyi bu hayaletle tanışmakta bulurlar. 

Kuroko’s Basketball The Movie: Last Game (15 Kasım)

Basketbol konulu bi anime olan Kuroko no Basuke’nin filmi 2017’de çıkmıştı. Ancak 15 Kasım’da Netflix’e geliyor. Amerika’dan Japonya’ya giden Jabberwock takımı, diğer takımları yendiğinde akla gelen tek çare Kuroko’nun takımıdır. Efsane basketbolcular farklı saç renkleriyle animeye ayrı bir hava katıyor. İzlemesi aşırı keyifli olan bu animenin filmi Netflix’e gelmişken kesinlikle kaçırmayın!

Super Crooks (25 Kasım)

Super Crooks yine Netflix’te çıkacak olan animelerden bir tanesi. Bilim kurgu temalı hikayeyi 25 Kasım’da izleyebileceğiz. Son bir soygundan ne zarar gelebilir? Bu soygundan sonra isteyen emekli olabilir ve balık tutmaya gidebilir. Öyleyse süper kötü insanlardan oluşan bir grupla yapılan bu soygunun sonuçları neler olacak göreceğiz. 

FİLMLER

Eternals (5 Kasım)

Marvel Comics tarafından yayınlanan Eternals bu ay vizyona girerek çizgi roman geeklerini sevindirecek. Çünkü yönetmeni, Nomaland filmi ile En İyi Yönetmen Oscar’ı ödülüne layık görülen Chloé Zhao. Milyonlarca yıldır birbirine düşman iki grup Eternallar ve Deviantların yaratılış süreci anlatılıyor. Celestials isimli varlıkların insanlar üzerinde deney yapmaları sonucu bu iki tür ortaya çıkmış. 5 Kasım’da sinemalarda!

Addams Ailesi 2 (12 Kasım)

Addams Ailesi 1991 yılında çizgi film olarak yayınlanıyordu. 2019 yılında 3 boyutlu bir animasyon şeklinde çıkan filmin ikincisi 12 Kasım’da çıkıyor. Çektikleri animasyon filmleriyle tanınan Conrad Vernon ve Greg Tiernan yönetmen koltuğundalar. Bu çılgın ailenin yeni çılgın maceralarını kaçırmayın.

My Hero Academia: Heroes Rising (19 Kasım)

Japon animasyon filmi My Hero Academia: Hereos Rising, süper kahraman olmak isteyen gençlerin mücadelesini anlatıyor. Serinin üçüncü filmi 19 Kasım’da vizyona giriyor. Bu anime filmini otakuların kaçırmayacağına eminiz. 

İzlemeye doyamayacağımız bu anime ve filmler için çok heyecanlıyız. Siz de heyecanlı mısınız? Kasım ayında bizi bekleyenler sizi de heyecanlandırıyor mu? Hangisini asla kaçırmayacağınızı yorumlara yazmayı unutmayın!

Daha fazla anime ve film içeriği için Excalibur Clan’ı takip etmeye devam edin!