Max Payne 3, 2012 yılında piyasaya sürülen, Rockstar Games tarafından da yayımlanan Playstation 3, MacOS, Microsoft Window Xbox 360, Mac OS platformlarında kullanılabilen üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Rockstar’ın en sevilen serilerinden Max Payne yakın bir zamanda remake müjdesiyle oyuncuları sevindirmişti. Büyük oyun stüdyosunun sevenlerine bir müjdeli haberi daha var. Bu gelişme serinin son oyunu Max Payne 3’ü kapsıyor. Oyunun içeriğine bir ekleme yapılacağı söyleniyor. Oyunun 10.yaşına girmesine ithafen yapılan müjde, bir süre sonra oyuna sahip olan herkesi ilgilendirecek.


Soundtrack Albümü Yenileniyor


Oyuncular için oyunların soundtrack albümlerindeki müzikler, oyuncuların bir kısmı için büyük bir önem taşıyor. Rockstar Games de bu konuda iyi bir imaja sahip durumda. Özellikle menülerde ve aksiyon sahnelerinde çalan müzikler oyuncular tarafından oldukça beğenilmekte. Önümüzdeki günlerde 15 Mayıs 2012’de çıkan oyunun 10.yaşına girmesiyle soundtrack albümü güncellenecek. Açıklamaya göre albümdeki parçalar Anniversary Edition ekibiyle güncellenecek. Parçalar remaster haline getirilecek, aynı zamanda bazı yayınlanmayan parçalar da albümde yer alacak.
Max Payne 4’ü bekleyenler albüm güncellenmesiyle pek ilgilenmeyecektir fakat yine de oyun uzun zaman sonra bir yenilenmeye gitmek istemiş.

Max Payne 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşleci: Intel Core2 Duo P8600 @ 2.40GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ Video Card: GeForce 8600 GT / Radeon HD 3450
Kullanılmayan Ram Miktarı: 2 GB RAM Boş Depolama Alanı: 35 Gb Free Direct X Versiyonu: DirectX 9

Max Payne 3 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista/7
İşleci: Intel Core i7 @ 3.06 GHz / AMD FX-8150 @ 3.6 GHz Video Card: GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970 Kullanılmayan Ram Miktarı: 8 GB RAM
Boş Depolama Alanı: 35 Gb Free Direct X Versiyonu: 11