Geçtiğimiz günlerde Netflix, hayranları için 25 Eylül akşamında yayınlanan bir etkinlik düzenledi. Özel içerikler, daha önce hiç yayınlanmamış fragmanlar ve videolarla dolu dolu geçen bir etkinlikti Netflix TUDUM. Bu nedenle tanınan dizi/film oyuncularının da katılım gösterdiği, söyleşilerin ve panellerin yapıldığı etkinlikten öne çıkan bazı haberleri sizler için derledik.

Stranger Things 4. Sezonundan Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

Fragmanda, hikayede büyük önemi olduğu söylenen Creel House’ın geçmiş hali ve şimdiki hali var. 1950’lerde işlediği korkunç bir cinayet nedeniyle Pennhurst Akıl Hastanesinde bir mahkum olan Victor Creel’i görüyoruz. Aynı zamanda evin eski sahiplerinin de karıştığı sır dolu bazı olaylar olduğunu görüyoruz. Ek olarak Fragmanda kullanılan şarkı ise ‘Dream A Little Dream of Me’.

Arcane Animasyonunun Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Listenin bizi en heyecanlandıran haberi bu oldu. Arcane, meşhur video oyunu League of Legends’in yaratıcılarının elinden çıkan bir animasyon dizisi olacak. Ayrıca yeraltı şehri Zaun’da geçecek olan hikaye iki League of Legends şampiyonunun doğuş hikayesini anlatacak. 6 Kasım’da Netflix’ten izleyebileceğimiz bu animasyonu takviminize not edin! Bununla birlikte resmi fragmanı ise buradan izleyebilirsiniz.

La Casa De Papel’in Kalan 5 Bölümünden İlk Video Yayınlandı!

Dizinin 5. sezonunun ilk 5 bölümü Eylül ayında bizlerleydi. Ancak kalan 5 bölümü ise önümüzdeki Aralık ayında izleyebileceğiz. Ne var ki bu bölümlerden ilk özel videoyu Netflix TUDUM etkinliğinde gördük.

Don’t Look Up Filminden Özel Bir Sahne Gösterildi!

Oyuncu kadrosunun bu haşameti muhteşemliği bizi heyecanlandırmadan edemiyor. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrance, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Chris Evans gibi çok önemli isimlerin yer aldığı Don’t Look Up bilim kurgu ve kara komedi filmi. Aynı zamanda 10 Aralık’ta vizyona girmesi beklenen filmin mizahi yönünü vurgulayan bir sahne de görmüş olduk.

Ozark 4. Sezonundan İlk Görüntüler Geldi!

Ozark’ın final sezonu olacak ve 2022’de vizyona girecek olan 4. sezonundan ilk görüntüleri gördük. Marty ve Wendy’yi gördüğümüz sahneyi buradan izleyebilirsiniz.

Bridgerton 2. Sezonundan İlk Tanıtım Filmi!

Bridgerton geçtiğimiz Aralık ayında ilk sezonuyla çok beğenilmişti. En çok izlenenler listesine giren dizinin 2. sezonunun 2022’de geleceğini duyduk. İlk görüntüler yayınlandı! Bu nedenle hayranlarını da müthiş bir heyecan sardı.

The Umbrella Academy Oyuncuları ile Soru-Cevap!

Başta Elliot Page olmak üzere Tom Hopper, Robert Sheehan, David Castañeda,  Emmy Raver-Lampman, Ritu Arya ve Aidan Gallagher ile bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirildi. Seyircilerden gelen soruları yanıtladıkları bu kısa videoyu hala izleyebilirsiniz!

The Crown Dizisinden Yeni Haberler Geldi!

Dizinin yeni sezonu olan 5. sezonunun çıkışı 2022 Kasım olarak belirlendi. Kraliçe II. Elizabeth rolüne ise Imelda Staunton geldi.

Peki sizce Netflix 73. Emmy Ödüllerinde aldığı 44 ödülün hakkını veriyor mu? Siz bu haberlerden en çok hangisi için heyecanlandınız? Eğer tüm TUDUM etkinliğini bir arada izlemek istiyorsanız buradan izleyebilirsiniz. Bu yepyeni haberler hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Daha fazla ‘Netflix and Chill’ içeriği için Excalibur Clan’ı takipte kalmaya devam edin, blog yazılarımızı kaçırmayın!