Gizemli bir adada hayatta kalmak için gerekenlere sahip misiniz? Bunu ücretsiz ARK: Survival Evolved aldığınızda öğrenebilirsiniz!

ARK: Survival Evolved Konusu:

ARK: Survival Evolved, hayatta kalma türünün en iyi örneklerinden bir tanesi. Oyuna başlamadan önce karakterinizi seçiyorsun ve ARK isimli bir adadaki maceraya başlıyorsun. Oyunda hayatta kalmak için gerekli olan her şeyi kendiniz yapmak zorundasın. Karşına çıkan yaratıklardan kurtulmak da senin sorumluluğunda.
Bilinmeyen bir ARK adasının kıyılarında mahsur kalmak üzeresin. Etrafındaki tek şey doğal olmayan yapılar ve nihai tanrı benzeri efsanevi yaratıklar. Hayatta kalman için yiyecek ve su sağladıktan sonra, dinozorları ve diğer inanılmaz yaratıkları avlamaya, üretmeye ve evcilleştirmeye odaklanacaksın! Böyle çılgın bir dünyaya atlamaya hazır mısın?

2017 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya sürüldüğü dönem dünyanın her yerinden oyuncuların ilgisini çeken ARK: Survival Evolved, tüm PC oyuncuları için ücretsiz hale geldi. Tek veya çok oyunculu modlarının yanı sıra Türkçe seslendirme ve arayüze de sahip olan oyun, ücretsiz olmasıyla ülkemizde de yeniden gündeme geldi.
Oyuncular bundan sonraki süreçte ARK: Survival Evolved için hiçbir ödeme yapmayacaklar.

İşte Sistem Gereksinimleri Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyon)
İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-8320
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4670K veya AMD Ryzen R5 1500X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

ARK: Survival Evolved ücretsiz nasıl indirilir?

Adım #1: ARK: Survival Evolved Steam sayfasına giriş yap. Adım #2: ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıkla. Adım #3: Steam kütüphanenize giriş yap. Adım #4: ARK: Survival Evolved’ı bilgisayarına yükle.
Hepsi bu kadar. ‘Oyna’ butonuna tıklayarak ARK: Survival Evolved keyfine başlayabilirsin.