Slovakya merkezli Nine Rocks Games tarafından geliştirilen avcılık oyunu Way of the Hunter, PC, PlayStation5 ve Xbox Series S/X için duyuruldu.

  • Her biri yaklaşık 144 kilometre kare büyüklüğünde iki geniş avlanma bölgesi.
  • Gerçekçi balistik ve mermi fiziği simülasyonu.
  • Etkileyici bir hikayenin yanında çok oyunculu oyun deneyimi.
  • Türkçe alt yazı ve ara yüz desteği olacak!

PlayStation Plus aboneleri genellikle her ay ücretsiz oyunların keyfini çıkarıyor, ancak Nisan 2022’de ücretsiz oyunların kalitesi nedeniyle oyuncular eleştirilerini dile getirdiler. Durum o kadar ileri gitti ki, bazı oyuncular ücretsiz verilen oyunların yüksek kaliteli olmaması nedeniyle firmayı aboneliklerini iptal etmekle tehdit ettiler. Bu davranış çeşitli şekillerde tartışmaya açık olsa da, bugünün haberleri aslen Mayıs ayının bedava içerikleri hakkında.

Gelen haberlere göre PlayStation Plus aboneleri Mayıs ayında ücretsiz bir Call of Duty içeriği alacaklar. 4 Mayıs’ta aboneler için yeni bir Combat Pack olacak ve bu da Season 3 Combat Pack ile aynı zamana denk gelecek.

Bu özel Savaş Paketinin açıklamasında “Odyssey Combat Pack, Padmavati Balan için Efsanevi Bushwacker Operatör Görünümü, Efsanevi Ağır Yapraklar ve Altın Şahin Silah Planları, bir Destansı Saat, Tılsım, Amblem, Arama Kartı ve 60 dakikalık Double XP içerir.” deniliyor. Ücretsiz bir paket için hiç de fena değil.

Activision’ın Microsoft tarafından satın alınmasıyla birlikte, Call of Duty’yi seven PlayStation oyuncuları için içerik bolluğuyla hatırlanan bu güzel dönem muhtemelen sona erecek. Bu hediyeler muhtemelen Activision ve Sony arasındaki işbirliğinin son örnekleri olacak.