Uzun bir pandemi sürecinden sonra açılan okullar hepimizi heyecanlandırdı. Yolda beslenme çantalı çocuklar görmeyi ve okulların zillerini duymayı özlemişiz. Kampüse, okul bahçelerine sonunda dönüldü. Okul zilleri ile birlikte okul ihtiyaçları da beraberinde geldi tabii ki. Neyse ki lise ve üniversite düzeyinde öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak Casper Bilgisayar teknolojisi sizlerle! 

Bilgisayar!

Karantinada asıl değeri anlaşılan bilgisayarlar sayesinde Zoom’dan birçok derse uzaktan girdik. Fakat artık yüz yüze eğitim olsa da sunumlar, projeler, okul etkinlikleri için hala ihtiyacınız olacak. Ders videolarını daha geniş ekrandan izlemek için, hibrit model eğitimlerde online eğitimden verim almak için, ödevleri yapmak için internet kafeye gitme gereksinimi duymamak için bilgisayar şart. Casper’ın bir öğrenciye uygun taşınabilir laptopları günlük kullanıma uygun ve mantıklı bir seçenek olacaktır!

Kulaklık!

Bazı zamanlar evin gürültülü ortamından kaçmak istediğinizde, kütüphanede ders çalıştığınızda; video izlemek istediğinizde en yakın dostunuz sadece bir kulaklık! Özellikle eğer hem öğrenci hem de bir oyuncuysanız kulaklık sizin için olmazsa olmaz olacaktır. 7.1 Surround ses teknolojisi ve RGB ‘Racing’ teknolojisiyle eşsiz bir kulaklık olan Excalibur GH21 tam size göre! Ayrıca okulunuzdaki e-spor kulüplerine girmeyi unutmayın!

Tablet!

Tabletler, özellikle bölümü çizim veya tasarım gerektiren öğrencilerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Daha rahat taşınabilirliği sayesinde de avantaj sağlıyor. Bir bilgisayar işlevini rahatlıkla yerine getirebilen, hem okul hem de kişisel ihtiyaçları karşılamak için ideal olan Casper tabletlerimiz, farklı fiyat aralıklarıyla her bütçeye uygun şekilde sizlerle. Size uygun bir model olacağından kesinlikle eminiz.

Laptop Çantası/Sırt Çantası!

Tüm bunları nereye koyacağız? Bir çanta tabii ki şart! Farklı boyutları, farklı renk seçenekleri, rahatlığı ve konforu, sadeliğindeki şıklığı ile Casper çantalar asilliğinden asla ödün vermiyor. Su geçirmez tasarımı ve özel dikimli kumaşı ile kalitesinden şaşmıyor. Bilgisayarınızı, tabletinizi, kulaklığınızı dilediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz! Çünkü her şey Casper ile güvende.

Hayallerinize giden yolda hayatınızı kolaylaştırmak bizim görevimiz. Siz okulda başarıya büyük büyük adımlar atarken Casper daima yanınızda olacak. Tüm öğrencilere başarı dolu yıllar!