Nirvana Sırt Çantası

Her Daim Şık ve Güvenli

WTX Pro  suya dayanıklı kumaş ve  özel fermuarlar sayesinde laptopun Nirvana sırt çantası ile daima güvende. Özel yumuşak kumaş ile yapılmış el ve sırt aparatlarıyla konforlu ve rahat bir kullanım sağlar.

999,00 TL

Dilediğin Rengi Seç

Nirvana sırt çantası ile tarzını yansıt! İster siyah isterseniz de gri renk opsiyonlarından dilediğinizi seçebilir, 15.6” dizüstü bilgisayar boyutuna kadar destekleyen hacmi ile de isterseniz 14” isterseniz 15.6” boyutunda ki dizüstü bilgisayarlar için kullanabilirsiniz.

Dilediğin Rengi Seç

Suya Dayanıklı Kumaş

Nirvana sırt çantasının hem fermuar kısmı hem de diğer tüm yüzeyleri özel olarak üretilen "WTX Pro" su geçirmez kumaş ile tasarlandı. Böylece ufak aksilikler ve yağmurlu hava gibi durumlarda bilgisayarınız güvende olur.

Not: Yoğun yağış ve yoğun su temasında geçirgenlik görülebilir. 100% su geçirmeme özelliği yoktur.

Suya Dayanıklı Kumaş

Premium Kumaşlar

Tüm yüzeylerini saran özel kumaşı ile dizüstü bilgisayar çantanız hem daha şık tasarıma sahip hem de daha uzun ömürlü kullanım sunar.

Premium Kumaşlar

Premium Kumaşlar

Tüm yüzeylerini saran özel kumaşı ile dizüstü bilgisayar çantanız hem daha şık tasarıma sahip hem de daha uzun ömürlü kullanım sunar.

Farklı Bölmeler

Çantanızın içerisindeki farklı bölmeler sayesinde bilgisayarınızı veya diğer eşyalarınızı ilgili bölmelere koyarak eşyalarınızın yıpranmasını veya aşınmasını engelleyebilirsiniz. Birer adet notebook, tablet bölmeleri, file cep, kalem ve kartvizitlik bölmeleri ile aynı anda geniş kullanım alanı sunar.

Farklı Bölmeler

Kullanım Kolaylığı

İster elinizle isterseniz de sırt aparatı ile kolaylıkla taşınabilen Nirvana sırt çantası, sırt aparatının sahip olduğu özel yumuşak kumaş ile daha konforlu ve rahat kullanılır.

Kullanım Kolaylığı

Seyahatlere Özel Tasarım

Sürekli seyahat ediyor ve taşımak da zorlanıyor iseniz bavulunuzun tutma yerine geçirilebilen özel askı aparatı sayesinde çantanızı ayrıca taşımanıza gerek kalmayacak.

Seyahatlere Özel Tasarım

Seyahatlere Özel Tasarım

Sürekli seyahat ediyor ve taşımak da zorlanıyor iseniz bavulunuzun tutma yerine geçirilebilen özel askı aparatı sayesinde çantanızı ayrıca taşımanıza gerek kalmayacak.

Diğer Aksesuar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Nirvana Sırt Çantası

Casper dizüstü bilgisayarlarının güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan özel Nirvana sırt çantası işlevsel olduğu gibi bir o kadar da şık.  Dizüstü bilgisayarlar modelleri arasından seçim yaparken sırt çantasını da sepetinize ekleyerek mobil hayatın kolaylığını Casper ile yaşayabilirsiniz.

Nirvana Sırt Çantası özellikleri

Casper’ın sektörde öncü olan bilgisayar teknolojilerinin tamamlayıcı ürünleri olarak geliştirilen Nirvana sırt çantası, bilgisayarların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Su geçirmez tasarımı sayesinde endişe duymadan kullanım sağlayan çanta, özel yumuşak yapısı sayesinde de elde ya da sırtta taşıma sırasında herhangi bir rahatsızlık yaratmıyor. 

15.6 inç büyüklüğe kadar tüm Casper dizüstü bilgisayar modellerinde kullanabileceğiniz sırt çantası, küçük ekrana sahip bilgisayarlarda da güvenli bir taşıma imkanına sahip. Böylece model sınırlaması olmaksızın tüm Casper laptop modelleriyle tercih edebileceğiniz Nirvana sırt çantası, üstelik özel teknolojilerle üretilen kumaşlarla tasarlandı. 

Su sızmasına karşı korunaklı olan kumaşların yanı sıra fermuar ve bağlantı kısımlarında da özel önlemlerin alındığı çantada, su geçirmez kumaş olarak tescillenmiş WTX Pro teknolojisi kullanıldı. Su dökülmesi gibi beklenmeyen kazalarda ya da yağmurlu havalarda bilgisayarlar için tamamen koruma sağlayan sırt çantası ile bilgisayarlarınız her zaman güvende.

Yüksek kalitede birinci sınıf kumaş ve dikişlerin kullanıldığı çanta, bilgisayarı korumada kusursuz bir destek sağladığı gibi dayanıklılığı ile ön planda. Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek olan çanta için hiçbir tedirginlik yaşamayacaksınız.

Farklı bölmeler ile işiniz hep yanınızda

Çanta içerisinde bilgisayarın koyulabileceği ana bölmenin yanı sıra bilgisayar aksesuarlarının ve kişisel eşyaların koyulabileceği özel bölmeler de ihmal edilmemiş. Özel bölmelere koyarak taşıyabileceğiniz eşyalar, bölmelerle ayrılmış olması sayesinde bilgisayarınıza zarar vermeyeceği gibi iş alanınızı Nirvana sırt çantası ile her zaman yanınızda taşıyabileceksiniz.  Geniş iş hacmi ile birlikte bilgisayarın yanı sıra tablet bölmeleri, kalemlik, kartvizitlik ve ajanda gibi kişisel eşyalarınız için sırt çantasında her zaman için yeterli alan var.

Elde ve sırtta kolay bir şekilde taşınabilir durumda olan Nirvana sırt çantası, sırt ve elde tutulacak bölümlerinde yer alan özel yumuşak kumaşlarla da uzun süreli tutuşlarda dahi rahatsızlık yaratmıyor. Seyahat eden ve mobil yaşayanlar için özel olarak üretilen Nirvana Sırt Çantası, Casper teknolojilerinin ayrıcalıklarını yaşamanızı sağlıyor.

Casper alışveriş deneyimini yaşayın

Satın alma öncesinde kişiselleştirme seçenekleriyle sektörde fark yaratan Casper, Nirvana Sırt Çantası konusunda da renk seçimine imkan tanıyor. Siyah ya da gri renkten birisini seçebileceğiniz Casper sırt çantası taksit seçenekleri ve güvenli alışveriş imkanları ile sizleri bekliyor.