Cihazlarınızı yenileme zamanı!

Cihazlarınızı yenileme zamanı!

Windows’da Copilot ile geleceğe bugünden hazır olun.

Yapay Zeka Windows da Copilot ile Casper Bilgisayarlarda

 

Windows’da Copilot ile artık kişisel bir asistanınız var. Bilgisayarınızla konuşun, Windows ‘da Copilot görevleri yerine getirsin.

Windows’da Copilot, dünyanın dört bir yanındaki bilgileri tutarlı bir şekilde bir araya getirerek akıcı, güçlü argümanlarla desteklenebilen bir çıktı haline dönüştürebiliyor.

Günlük Hayatınızda

Günlük Hayatınızda

Az zamanda çok iş yapın, kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırın.

Alışverişe çıkmadan önce Windows’da Copilot’tan öneri alın. Birden çok websitesinden istediğiniz bilgileri en kısa sürede alın, en iyi ürünü en doğru fiyatla seçin. Sosyal medyanız ya da doğum günü davetiniz için farklı ve çarpıcı mesaj ve içerikler hazırlayın, okul projelerinizi daha hızlı tamamlayın.

 

İş Hayatınızda

 

Daha verimli bir iş yaşamı için daha önemli işlere daha çok zaman ayırın, bırakın dijital asistanınız küçük detayları halletsin.

Araştırmalarınızı daha kısa sürede tamamlayın, ilham verici sunum ve proje fikirleri için dijital beyin fırtınası yapın, günü daha verimli kullanın.

Profesyonel süreçlerde daha yaratıcı ve verimli çözümlerden sonuna kadar faydalanın.

* Ekran temsilidir, değişebilir. Copilot'un kullanılabilirliği ve kullanıma sunulma zamanlaması pazara göre değişir. Ticari veri korumasına sahip Copilot, Microsoft 365 E3, E5, İş Standart, İş Ekstra veya akademik için A3 veya A5 ya da Microsoft Entra ID kullanılarak erişilmesini gerektirir.