Casper VIA E4 Kılıf

Casper VIA Deneyimine Tarz ve Güvenlik Kat!

Casper VIA deneyiminizin ne kadar değerli olduğunu en iyi biz biliyoruz, kılıfınızı da telefonunuz ile aynı uzmanlık ve özenle tasarlıyoruz. Ar-Ge departmanımızın saatler süren testlerle onayladığı kaliteli kılıflar, silikon yapıları ve telefonunuzu tam kavramaları ile darbe ve sarsıntılara karşı mükemmel koruma sağlıyor. Tüm bu gücüne rağmen esnek ve pürüzsüz bir yüzeye sahip kılıfınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Şıklığından Ödün Vermeyenlere

Şıklığından Ödün Vermeyenlere

Mühendislikteki yüksek Casper deneyimi ve teknolojileri kullanılarak üretilen kılıflar; en yeni trendleri yansıtan renk seçenekleriyle tarzını en iyi yansıtan telefonu, tam bir pürüzsüzlük ile elinde tutmak isteyenlere özel olarak üretildi.

Casper VIA Telefonunuz Kılıfıyla Daha Da Havalı!

Casper VIA Telefonunuz Kılıfıyla Daha Da Havalı!
  • Esnek & Koruyucu Silikon
  • Darbe ve Sarsıntılara Karşı Güçlü & Esnek
  • Tasarım ile Bütünleşen Koruyucu Yapı

Ambalaj İçeriği

Kutu, Silikon Kılıf

  • Boyutlar 7.6*10.1*15.8 mm
  • Ağırlık34 Gr.
  • TipiKoruyucu Kılıf
  • UyumCasper VIA E4
Ambalaj İçeriği

Göz Alıcı Şıklık ve Güçlü Koruyuculuk

Casper VIA ailesi için özel tasarlanan, göz alıcı şıklığa ve güçlü koruyuculuğa sahip kılıflar, zengin renk seçenekleriyle kullanıcılarına daha kişisel ve güvenli bir telefon deneyimi sunuyor!

Diğer Aksesuar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper VIA E4 Kılıf

Casper VIA E4 Kılıflar, VIA ailesi için özel olarak tasarlanmıştır. Şıklığın ve sağlamlığın ön planda tutularak üretildiği kılıflar birbirinden güzel renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Hafif ve güçlü korumaya sahip Casper VIA E4 Kılıf ile telefonunuz daha havalı!

Mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan Casper VIA E4’ e eşlik etmesi için tasarlanan kılıfınızın da bu deneyime ortak olması için Ar-Ge departmanımızda saatler süren çalışmalarla üretiliyor. Düşmelere, çizilmelere ve darbelere karşı üstün koruma sağlayan kılıflar farklı renkleri ve tasarımıyla tarzınızı yansıtmanıza olanak sunuyor.

Teknoloji ile şıklığı birleştiren tasarım!

Casper VIA E4 kılıfı, üstün kalite ve dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor. Telefonunuzu çizilmelere, darbelere ve diğer dış etkenlere karşı korurken, şık tasarımıyla da tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Her bir detayının özenle düşünüldüğü bu kılıflar, telefonunuzu güvende tutarken ona zarif bir görünüm kazandırıyor.
7.6*10.1*15.8 mm ebatlarına sahip, 34 gram ağırlığındaki Casper VIA E4 kılıfları, birden farklı renk seçeneği ile benzersiz bir kullanım sunuyor. Kaliteli silikon yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kılıflar ile telefonunuz her zaman koruma altında!
Casper'ın telefon kılıfı seçenekleri, online alışveriş platformunda ulaşılabilir fiyatlarla ve hızlı kargo avantajıyla sizleri bekliyor. Telefonunuzun koruma ve tarz ihtiyaçlarını bir araya getiren bu kılıflar, teknoloji ile şıklığı birleştirenler için mükemmel bir seçenek sunuyor.