Excalibur Sırt Çantası

Güvenlik Önceliğimiz

İlk kez geliştirilen, elde rahat taşımayı sağlayan özel kulp tasarımı ve yumuşak elcik sayesinde çanta taşımak eğlenceli hale geliyor. Omuzdan kaymayı  engelleyen güvenlik kilidi sayesinde en zor koşullarda bile çantanız ve eşyalarınız güvende.

İtalyan Tasarımı, Dünya Standartlarında Üretim Kalitesi

İtalyan moda anlayışının şık çizgileri ile şekillenen bir tasarım ile tarzın da konforun da hep yüksek. Üretiminde yüksek kalite standartlarının uygulandığı Excalibur Oyuncu Çantası uzun yıllar şeklini ve sağlamlığını korur.

Sportline Kumaşı ile Esnek ve Dayanıklı

Sportline Kumaşı ile Esnek ve Dayanıklı

Sportline Kumaşı ile Esnek ve Dayanıklı

Çok Fonksiyonlu, Geniş Hacimli Tek Göz

Excalibur Oyuncu Çantasının çok geniş iç hacmini destekleyen, çok fonksiyonlu geniş tek göz ile daha fazla eşyaya daha kolay ulaşabileceksin. Bilgisayar taşımak dışında günlük kullanım için de geniş hacimli göz fonksiyonu ideal.

Çok Fonksiyonlu, Geniş Hacimli Tek Göz

Elde Rahat Taşımayı Sağlayan Özel Kulp

Excalibur Oyuncu Çantanı elinde taşımak istediğin zamanlarda da konfor seninle. Uzun süreler elinden kaymadan, sağlıklı ve rahat bir tutuş sağlayan özel kulp seni bekliyor.

Omuzdan Kaymayı Engelleyen Güvenlik Kilidi

İçine hassas bilgisayarını ve en değerli eşyalarını koyacağın Excalibur Oyuncu Çantasını, omuzdan kayıp düşme riski olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Özel güvenlik kilidi ile koşarken bile çantan omzunda, eşyaların güvende.

Omuzdan Kaymayı Engelleyen Güvenlik Kilidi

Diğer Aksesuar Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Excalibur Sırt Çantası

Bilgisayarı vücudunun bir uzvu gibi gittiği her yere götürenler için önemli bir aksesuar olan sırt çantası, işlevsel tasarım ile birlikte kullanım kolaylığı sunar. Sürekli yanınızda taşıdığınız sırt çantasının kolay taşınabilir özellikte olması konfor sağlar, geniş iç hacmi ve ek bölmeleri ile Excalibur Sırt Çantası birçok eşyayı bilgisayarınız ile birlikte taşımaya olanak sağlar. 
Dengeli şekilde taşınmasını sağlamak için yükün omuzlara eşit bir şekilde dağılmasını sağlayan Excalibur sırt çantası, bu özeliği ile hem rahat hem konforlu bir kullanım sunar. Çok yönlü tasarımı ve ek bölmelerinin yanı sıra, bilgisayarını sürekli yanında taşıyanlar için ihtiyaç ve beklentilere göre tasarlanmıştır. Hem spor hem de klasik kıyafetlerle uyum sağlayan Excalibur sırt çantası, sportif tasarımı sayesinde de günlük hayatta sıkça tercih ettiğimiz bir aksesuar olarak ön plana çıkar.


Excalibur sırt çantasını diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ilk kez geliştirilen, elde rahat taşımayı sağlayan özel kulp tasarımı ve yumuşak elciktir. Omuzdan kaymayı  engelleyen güvenlik kilidi sayesinde en zor koşullarda bile çantanızı, bilgisayarınızı ve diğer eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Ergonomik  askıları ile kolay çıkartılabilir yapıya sahip Excalibur Sırt Çantası sıkıştırma kayışları ile istediğiniz şekilde sırtınızda taşıyabilirsiniz. Havalandırma panelleri sayesinde mükemmel havalandırma sağlar. Bilgisayar dışında ön gözlerinde bol ekipman taşımayı sağlayabilen modüler sisteme sahiptir. Fermuarlı diğer gözleri dağınıklığı önler, ekstra ekipman taşıma imkanı sağlar.