Nirvana Laptop Çantası

Konfor ve Şıklık

İşte, okulda, yolda, parkta, tatilde... Notebook'un ile dilediğin zaman dilediğin yerde çalışabilmeni kolaylaştırmak için aradığın konfor ve kaliteyi Nirvana Taşıma Çantası'nda bulacaksın. Geniş hacimli iç kısmı ve şık tasarımıyla hem estetik hem fonksiyonel.

219,00 TL 199,00 TL 'den Başlayan Fiyatlarla %9

Teknik Özellikler

Çanta Boyut - Nirvana M104 El / Omuz Çantası 14" (Boyuta kadar)
- Nirvana M103 El / Omuz Çantası 15.6" (Boyuta kadar)
Çanta Renk - Siyah
- Gri
Taşıma - El & Omuz Çantası
Yüzeyler - Su geçirmez
Fermuar - Su geçirmez
Boyutlar - 37,5x27,5x5,5cm (14”) / 41,0x31,0x6cm (15.6”)
Ağırlık - 0.47kg (14”) / 0.65kg (15.6”)

Diğer Modeller

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Nirvana Laptop Çantası

Bilgisayarını yanından ayırmak istemeyenler için Casper modellerine özel olarak geliştirilen Nirvana laptop çantası, sadece taşıma değil, fonksiyonel özellikleriyle kullanıcılara Casper’ın yenilikçi çözümlerini sunuyor. Sorunsuz online alışveriş deneyimi ile hemen sahip olabileceğiniz Nirvana laptop çantasıyla artık bilgisayar taşırken çok daha rahat olacaksınız.

Nirvana Laptop Çantası Özellikleri Neler?

Nirvana laptop çantası, satın almadan önce bilgisayar ölçülerine özel ayarlamalar yapılmasına imkan tanıyor. Casper’ın satın almadan önce özelleştir seçeneği sayesinde yeni çantanızı almadan önce 14" ya da 15.6" olmak üzere 2 farklı modelden birisini tercih edebilirsiniz. Renk konusunda ise siyah ve gri olmak üzere 2 farklı tasarım seçeneği kullanıcıları bekliyor. Böylece sevdiğiniz rengi seçebileceğiniz gibi yeni laptop çantanızın bilgisayarınız ile tam uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş iç hacmi sayesinde bilgisayar aksesuarları ve özel eşyalarınızı bir arada tutabileceğiniz Nirvana laptop çantası, çalışma alanınızın her zaman yanınızda olmanızı sağlıyor. Konforlu ve kaliteli bir kullanım için özel olarak hazırlanan çantalarda üstelik dayanıklılık ve güvenlik de üst düzeyde. Çanta kullanıldığı süre boyunca bilgisayar ve eşyalar kolayca korunabiliyor.

Dışarıda kullanılacak çanta için tüm detayları düşünen Casper, yeni modelinde suya karşı tam koruma sunuyor. WTX Pro olarak adlandırılan su geçirmez kumaş ile özel olarak hazırlanan çantada, bu sayede bilgisayar ve eşyaların yağmurlu günlerde ya da sıvı temasında herhangi bir sorun yaşanması önleniyor. Farklı kumaş yapısı ve Casper’ın grafik kriterleri doğrultusunda özel olarak hazırlanan çanta, tüm bu özelliklerine ek olarak şık ve göz alıcı çantaya da sahip olunmasını sağlıyor

Nirvana laptop çantası, kolay ve ergonomik kullanımı ile düzenli bir çalışma imkanı da yaratıyor. Bilgisayarınızı yerleştirdikten sonra özel bölmelerinize defter, kalem ve ihtiyaç duyduğunuz tüm araç ve gereçlere yer verebilir ve böylece tek bir çanta ile tüm gereksinimlerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Elde ve omuzda taşıma aparatı ile kişisel kullanımlara da imkanı sağlayan Nirvana laptop çantasının omuzda taşıma askısı dahi özel kumaşlarla rahat bir kullanım için hazırlanmış durumda.

Nirvana Laptop Çantası Rahat ve Konfor Sunuyor!

Her bir üründe, kullanıcıların istek ve beklentilerine göre ürünlerini şekillendiren Casper, bir bilgisayar çantasında yer alabilecek tüm özellikleri ve kriterleri Nirvana laptop çantası ile sizlere sunuyor. Satın almadan önce yapabileceğiniz özel seçimlerle bilgisayarınızın ölçülerine en uygun modeli almanızı sağlayan Casper, uygun fiyatlarına ek olarak 12 aya varan taksit seçeneği sunuyor. Hızlı gönderi ve teslimata ek olarak alışveriş öncesi ve sonrasında destek sağlayan Casper’ın popüler ürünü Nirvana laptop çantasını hemen satın alabilirsiniz. Üstelik aklınıza takılan sorular için canlı destek hattı üzerinden hemen Casper uzmanlarına danışabilir, destek sağlayabilirsiniz.