Casper Nirvana AIO A570

Hız ve Ergonomi Bir Arada

Casper Nirvana AIO A570 modelinin üst düzey ergonomik yapısı ile ofiste ya da evde konforlu anların farkına varacak, 23.8’’ ekran ve Full HD çözünürlük ile çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Tasarımda Mükemmeli Yakala

Tasarımda Mükemmeli Yakala

İnce çerçeve ölçüleri, 5,2 kg ağırlığı ve şık mat dizaynı ile Casper Nirvana AIO A570 ile estetik açıdan mükemmel bir doyuma ulaşmak mümkün. AIO A570 standart stand yada tercihe göre ayarlanabilir stand opsiyonu sunan çeşitliliği ile de konforu tasarımın ayrılmaz bir parçası olarak sunuyor. Aynı zamanda Vesa uyumu ile istediğiniz yere monte edebilirsiniz. 

  • İnce Çerçeve
  • VesaUyumlu
  • Ayarlanabilir Stand
  • StandartStand
Full HD ile Benzersiz Ekran Deneyimi

Full HD ile Benzersiz Ekran Deneyimi

23,8” büyük ekranda Full HD çözünürlük ile net görüntü deneyimini yaşatırken, aynı zamanda Anti-Glare yansıma önleyici ekranı sayesinde keskin bir görüntüleme deneyimi sunar. Sahip olduğu 178 derece geniş görüş açısı sayesinde de farklı açılardan bakıldığında bile görüntü kaybı yaşanmaz.

  • FULL HD 1920*1080
  • 23,8” Ekran
  • 178 Derece
  • Anti-glareEkran

Intel Comet Lake İşlemciler ile Yüksek Performans

10. Nesil Intel® Comet Lake işlemciler ile desteklenen Nirvana A570 modeli sizleri performansın üst sınırlarına çıkaracak. 4 çekirdek ile 4,2GHz'e kadar artabilen hız ile yapacağınız her iş daha da hızlanır. Pil ömrü optimizasyonu ayarları sayesinde, çalışırken çok daha uzun kullanım süresine sahip olursunuz.

Yüksek Performans Portlar ile Her Zaman Zirvede

Teknolojiyi yakından takip eden tüm AIO modellerimizde olduğu gibi Nirvana One A570 modelinde de yüksek performanslı port çeşitleri ile gücünüze güç katıyoruz. 4 adet 3.0 USB ve 2 adet yüksek hız ile çalışan 2.0 USB portlarıyla destekliyoruz. HDMI ve VGA portları sayesinde de ekranlar arası hem görüntü hem sesi saniyeler içinde alabiliyorsunuz.

Yüksek Performans Portlar ile Her Zaman Zirvede

Parmağınızın Ucundaki Kamera

2 MP kamerası ile kaliteli toplantılar yapma şansı sunan Nirvana A570 ile farkı hissedeceksiniz. Bunu yaparken kişisel gizliliğinizi de unutmadık. Sürgülü modülü işiniz bittiğinde kullanıma rahatça kapatılabilme özelliğine sahip, uzun ömürlü yapısıyla parmağınızın ucunda.

Depolamaktan Korkmayın

Depolamaktan Korkmayın

Tercihe bağlı olarak depolama seçeneklerini kendinize göre ayarlayabilir, HDD kullanabilir veya okuma, yazma sürelerini kısaltıp, güç tüketimini azaltacak ve hızı artıracak ve M2 SDD ile konfigüre ederek gücü maksimize edebileceksiniz.

Max 32GBbDDR4
1X M2 SSD
1X HDD veya ODD

Tasarımın Ayrılmaz Parçası Hediye Aksesuarlar

Tasarımın Ayrılmaz Parçası Hediye Aksesuarlar

Ergonomik yapıdaki kablolu klavye ve mouse seti aynı zamanda kurumsal mat siyah tasarımıyla da Nirvana One A570 ile bütünleşiyor. Tercihe bağlı Bluetooth klavye ve mouse ile konfigüre edilebilirsiniz.

 Hissedilebilen Ses

Hissedilebilen Ses

3 Watt’lık çift hoparlör sayesinde yüksek ve kaliteli ses deneyimi sunan Nirvana One A570 ile tanışmanın tam sırası!

Düşük Enerji Tüketimi: ENERGY STAR

Düşük Enerji Tüketimi: ENERGY STAR

Uluslararası standartlara göre Energy Star sertifikası ile kanıtlanmış daha az enerji tüketimi ile yanınızdayız. CE sertifikasının sunduğu güvenlik ile uzun saatler kullanımına rağmen enerji tasarrufu yapılabilir.

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 Pro hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere daha üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

Windows 11 Pro ile Her Şey Daha Kolay

Diğer All In One PC Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Casper Nirvana AIO A570

Teknolojinin hızla geliştiği çağımızda, bilgisayarların aranan özellikleri arasında artık sadece güçlü performans sunmasının yanında, görsel açıdan da çekici tasarımlarda olması istenmektedir.

İşte Casper Nirvana AIO A570, bu ihtiyaçları rahatlıkla bir arada karşılamayı amaçlayan bir hepsi bir arada bilgisayar modeli olarak öne çıkmaktadır. Bu model, hem masaüstü hem de dizüstü avatajlarını bir araya getirmektedir. Hem estetik bir görünüm sunan hem de yüksek performans vaat eden bu cihaz, geniş kullanıcı kitlesinin taleplerini karşılamak için tasarlanmış bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır.

Casper Nirvana AIO A570’nin özellikleri

Casper Nirvana AIO A570'in estetik tasarımı, modern ve minimalist bir yaklaşımla tasarlanmıştır. İnce çerçeveli 23.8 inç Full HD IPS ekran, kullanıcılara geniş bir görüntüleme alanı sunarken aynı zamanda renk doğruluğu ve netlik konusunda da tatmin edici bir deneyim sağlamaktadır. Bu zarif tasarım, çalışma alanınızı düzenli ve şık bir şekilde tamamlarken mekanınıza estetik bir dokunuş ekler. Bu sayede daha verimli bir şekilde çalışabilir hale gelirsiniz.

Güçlü performans, Casper Nirvana AIO A570'in önceliklerinden biri olarak ortaya çıkmaktadır. İçerisinde bulunan Intel Core i5 veya i7 işlemci seçenekleri, çoklu görevlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarken aynı zamanda hızlı ve akıcı bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Ayrıca 8 GB veya 16 GB RAM seçenekleriyle istediğiniz yüksek performansı rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Depolama ve bağlantı seçenekleri, Casper Nirvana AIO A570'in kullanıcı dostu özelliklerinden sadece birkaç tanesidir. Hem SSD hem de HDD depolama birimlerinin kombinasyonu sayesinde hızlı başlatma süreleri ve yüksek veri erişimi hızı sunarken, çeşitli USB portları, HDMI bağlantısı ve kablosuz ağ desteği gibi bağlantı seçenekleri cihazın geniş bağlantılı cihaz yelpazesine rahatlıkla uyum sağlamasını sağlamaktadır.

Kullanıcı dostu özellikleriyle kolay kullanım

Casper Nirvana AIO A570, kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkmaktadır. İsteğe bağlı olarak sunulan dokunmatik ekran seçeneği, cihazın daha etkileşimli bir kullanım deneyimi sunmasını sağlarken Windows işletim sistemi sayesinde geniş bir uygulama yelpazesi ve kişiselleştirme seçenekleri sunmaktadır.

Casper Nirvana AIO A570, estetik tasarımı, güçlü performansı ve kullanıcı dostu özellikleriyle hem ev kullanıcılarına hem de profesyonellere hitap eden bir seçenek sunmaktadır. Modern tasarımıyla her türlü mekana uyum sağlayan bu cihaz, teknoloji ve estetiği bir araya getirerek kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlar ve buna göre çalışır. Böylelikle bir bilgisayardan istediğiniz tüm özellikleri bir arada bulmanın ve verimli bir şekilde çalışmanın keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz.