Animasyon ve Oyun Geliştirme İçin Kurumsal Çözümler

Animasyon ve Oyun Geliştirme İçin 
Kurumsal Çözümler

Casper gerçek zamanlı render almadan çarpıcı görsel efektlere sahip fizik simülasyonuna kadar daha kısa sürede gerçekleştirmek istediğiniz talepleri karşılamak için tasarlanmıştır.

Animasyon ve Oyun Geliştirme İçin Faydaları

Animasyon ve Oyun Geliştirme İçin Faydaları

Güçlü multimedya işletme becerilerine sahip bilgisayar ve monitörler, animasyon, oyun geliştirme alanlarında çalışanlar için ideal performans çözümleri sunar. Casper İş çözümlerinin ürün gamında yer alan profesyonel monitörler, güçlü ekran kartlı masaüstü ve diz üstü bilgisayarları, alanınıza uyumlu ve yüksek performans elde edeceğiniz ürünlerdir.

  • Güncel Teknoloji
  • Yüksek Performans
  • Yüksek Grafik Çözümleri

Animasyon ve Oyun Geliştirme İçin Uygun Ürünler

Kurumsal iş Bilgisayar Excalibur E600

Gözler Hep Üzerinde

Hız, güç, verimlilik ve performans... Rakiplerinle aranda büyük bir fark var... Mükemmelleştirilmiş Casper Excalibur E600, oyun gerçekliği, hız, güç ve verimlilik sunmak için oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en iyi GPU mimarisi olan NVIDIA , Ampere teknolojisi ile güçlendirilmiş yeni nesil NVIDIA® GeForce RTX 3000 serisi grafik kartlarını destekler. Son teknoloji GDDR6X ve GDDR6 Vram teknolojisini barındıran yeni nesil ekran kartları ile performansınız katlanırken eşsiz bir VR deneyimi yaşarsınız.