Banka İçin Kurumsal Çözümler

Banka İçin Kurumsal Çözümler

Sıcak satış için sahada olan ekiplerden operasyon ekibine, şube personelinden pazarlama birimlerine kadar hem güç hem performans hem mobilite gerektiren anlarda Casper cihazları ile stratejinize yön verin.

Banka İçin Faydaları

Banka İçin Faydaları

Bankacılık sektöründe performansınıza katkıda bulunacak kaliteli Casper ürünleri ile ekibinizi ortak bir dilde konuşturabilirsiniz. Ekibinizin görev aldığı şube personelinden pazarlama ekibine, mobilite gerektiren sahadan satış ekibinden operasyon ekibine kadar her birimde güçlü ürünler ile stretajinizi yönlendirebilirsiniz.

  • Güvenli Teknoloji
  • Yüksek Performans 
  • Platinum Servis

Banka İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana M300

İşletmelerde Üst Düzey Verimlilik

Capser Nirvana M300 ile tüm işlerinizi hızlı, güvenilir ve olağanüstü bir deneyim ile yapabilirsiniz. En yeni teknolojili, Intel 10. Nesil Intel® Core™ serisi ve 65Watt TDP değerine sahip işlemcilerle kusursuz performansa sahip olun.

Casper Nirvana S500

Hem İnce, Hem Güçlü Yapısı ile Kusursuz

Eşsiz Nirvana S500, ince ve hafif yapısı ile kusursuz bir laptop... Antrasit siyah ve metalik gümüş renk seçenekleri ile dikkat çeker, yaratıcı ve etkili çözümler yaratır. Modern trendlerden esinlenerek tasarlanan Nirvana S500 laptop, her koşulda ve konumda daha üretken olmanızı sağlar.