Finans Sektörü İçin Kurumsal Çözümler

Finans Sektörü İçin Kurumsal Çözümler

Verimliliğin ve üretkenliğin en üst düzeyden seyretmesi gereken anlarda gerçek performansı hissedeceğiniz Casper İş Bilgisayarları ile gücünüze güç katın.

Finans Sektörü İçin Faydaları

Finans Sektörü İçin Faydaları

Finans sektörünün teknolojik donanımları , diğer işletmelerden farklılık gösterir. Bilişim ihtiyaçları, işlem gücünden, performansa, kompakt çözümlerden ergonomik ürünlere kadar çeşitlilik gösterir. Bu anlamda Casper’ın finans sektörüne özel geliştirdiği ürün çeşitliliği, satış sonrası destek ve hizmet çözümleri kurumsal iş hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

  • Güvenli Teknoloji
  • Yüksek Performans
  • Platinum Servis

Finans İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana AIO A500

Her Yere Uyumlu Ortak

Casper Nirvana One A500, sağlam ve ergonomik tasarımı ile uzun saatler çalışan ofis kullanıcılarına uygundur. Ergonomik standının sunduğu, yukarı-aşağı, sağa sola , öne-arkaya, ve 90 dereceye kadar dönen ekranı sayesinde ofislerde birlikte çalışan kişilerin aynı ekrana bakmasını kolaylaştırırken aynı zamanda da sağlık açısından da çok idealdir.

Casper Nirvana M300

İşletmelerde Üst Düzey Verimlilik

Capser Nirvana M300 ile tüm işlerinizi hızlı, güvenilir ve olağanüstü bir deneyim ile yapabilirsiniz. En yeni teknolojili, Intel 10. Nesil Intel® Core™ serisi ve 65Watt TDP değerine sahip işlemcilerle kusursuz performansa sahip olun.