Grafik ve Görsel Tasarım için Kurumsal Çözümler

Grafik ve Görsel Tasarım için 
Kurumsal Çözümler

Hızla gelişen bir çalışma alanında ilerlemek için yaratıcı çıktınızı en üst düzeye çıkaran profesyonel kalitede ürünlerle beraber Casper teknoloji çözümleri ile hayallerinizi yeniden tasarlayın.

Tasarımcı İçin Faydaları

Tasarımcı İçin Faydaları

Tüm mesleklerde, üretkenlik ve verimliliğin yüksek düzeyde olması için bilgisayar performansı çok önemlidir. Yüksek depolama çözümleri sunan ve güçlü işlemcili bilgisayarlara sahip tasarımcılar işlerini iyi bir altyapı ile yürütebilir ve çalışmalarında etkili bir performans elde edebilirler. Casper İş Çözümleri ürün ve satış sonrası destek hizmetleri ile tasarımcılara optimum fayda sunar.

  • Kişiye Özel Çözümler
  • Yüksek Grafik Çözümleri
  • Yüksek Performans

Grafik ve Görsel Tasarım İçin Uygun Ürünler

Kurumsal iş Bilgisayar Excalibur E600

Gözler Hep Üzerinde

Hız, güç, verimlilik ve performans... Rakiplerinle aranda büyük bir fark var... Mükemmelleştirilmiş Casper Excalibur E600, oyun gerçekliği, hız, güç ve verimlilik sunmak için oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en iyi GPU mimarisi olan NVIDIA , Ampere teknolojisi ile güçlendirilmiş yeni nesil NVIDIA® GeForce RTX 3000 serisi grafik kartlarını destekler. Son teknoloji GDDR6X ve GDDR6 Vram teknolojisini barındıran yeni nesil ekran kartları ile performansınız katlanırken eşsiz bir VR deneyimi yaşarsınız.