Kobiler İçin Kurumsal Çözümler

Kobiler İçin Kurumsal Çözümler

Her işletmenin birbirinden farklı ihtiyaçları bulunur. Casper İş Çözümleri ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun cihazlar ile yönetebilir, gerekli büyüme adımlarına uygun konfigüre çözümler üretebilir, hayalinizdeki güce ulaşabilirsiniz.

KOBİ'LER İçin Faydaları

KOBİ'LER İçin Faydaları

KOBİ’lerin varlıklarını devam ettirmesi ve büyüyebilmesi için bütçeleri ile doğru orantıda hareket etmesi gerekmektedir. BT konusunda verimliliklerini artırmak da gelişmeleri açısından önemlidir. Bilgisayar ve donanımları satın almak, bakım ve destek konularını yönetme Casper İş Çözümleri tarafından desteklenir. Casper, işletmeniz için en güvenilir alışveriş ve satış sonrası hizmeti sunar. 

  • Ek  Garanti
  • Hızlı  Servis
  • Ekonomik  Çözüm

KOBİ'ler İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana S500

Hem İnce, Hem Güçlü Yapısı ile Kusursuzu Tasarladık

Eşsiz Nirvana S500, ince ve hafif yapısı ile kusursuz bir laptop... Antrasit siyah ve metalik gümüş renk seçenekleri ile dikkat çeker, yaratıcı ve etkili çözümler yaratır. Modern trendlerden esinlenerek tasarlanan Nirvana S500 laptop, her koşulda ve konumda daha üretken olmanızı sağlar.

Casper Nirvana C350

Günlük Kullanımlar İçin İdeal Yardımcınız

Nirvana C350 laptop, Intel'in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin en yeni nesili olan işlemci ailesi GeminiLake N4000 ve N5000 serisini barındırmaktadır. Bir önceki nesillere göre yaklaşık %20 daha stabil ve yüksek performans sağlar.