KOBİ'ler İçin Kurumsal Çözümler

KOBİ'ler İçin Kurumsal Çözümler

Her işletmenin birbirinden farklı ihtiyaçları bulunur. Casper İş Çözümleri ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun cihazlar ile yönetebilir, gerekli büyüme adımlarına uygun konfigüre çözümler üretebilir, hayalinizdeki güce ulaşabilirsiniz.

KOBİ'ler İçin Faydaları

KOBİ'ler İçin Faydaları

KOBİ’lerin varlıklarını devam ettirmesi ve büyüyebilmesi için bütçeleri ile doğru orantıda hareket etmesi gerekmektedir. BT konusunda verimliliklerini artırmak da gelişmeleri açısından önemlidir. Bilgisayar ve donanımları satın almak, bakım ve destek konularını yönetme Casper İş Çözümleri tarafından desteklenir. Casper, işletmeniz için en güvenilir alışveriş ve satış sonrası hizmeti sunar. 

  • Ek  Garanti
  • Hızlı  Servis
  • Ekonomik  Çözüm

KOBİ'ler İçin Uygun Ürünler

Excalibur G770

Casper Gücüyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

Güçlü donanımlarıyla yeni iş bilgisayarı tercihiniz olacak, tasarımlarınıza hız, detay ve kolaylık katacak Excalibur G770, satın alma öncesi özelleştirme seçenekleriyle ideal kurumsal çözümlere imkan sağlıyor.

Excalibur G900

Performansın Profesyonel Hali

En güçlü programlarda detaylı tasarımlar... İşlemciden ekran kartına, tasarımdan soğutuculara, her detayda mükemmeli sunan Excalibur G900, performansta tüm beklentileri karşılamaya hazır.