Mimar ve Mühendis İçin Kurumsal Çözümler

Mimar ve Mühendis İçin Kurumsal Çözümler

BIM ve CAD projelerinizi hiç zaman kaybetmeden tamamlamak için güçlü Casper cihazlarıyla planlayın, tasarlayın ve inşa edin.

Mimar ve Mühendis İçin Faydaları

Mimar ve Mühendis İçin Faydaları

Mimarlık ve mühendislik meslek gruplarının bilişim ve teknolojik altyapı ihtiyaçları çok yönlü olduğundan geniş ve çeşitli ürün serilerine ihtiyaç duyarlar. Casper İş Çözümleri sunduğu ürün ve hizmetleriyle çalışanların iş yapış şekillerini kolaylaştırmayı ve meslek performanslarını artırmayı amaçlıyor.  Casper’ın hızlı ve yüksek işlemcili bilgisayarlar ve monitörleri yüksek donanım gerektiren işlerinizde en iyi verimi almanızı sağlar.

  • Geniş Ekran Desteği
  • Güncel Teknoloji
  • Yüksek Performans

Mimar ve Mühendis İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana X400

1.29 kg Hafifliği ile Dilediğiniz Yerde Sizinle

Sadece 1.29 kg hafifliğine sahip dizüstü iş bilgisayar mobiliteyi size sunmak için tasarlandı. Dilediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz hafiflikte olan Nirvana X400 laptop, 18.9 mm inceliği ile çantanızda bir kitap taşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Casper Nirvana S500

Hem İnce, Hem Güçlü Yapısı ile Kusursuzu Tasarladık

Eşsiz Nirvana S500, ince ve hafif yapısı ile kusursuz bir laptop... Antrasit siyah ve metalik gümüş renk seçenekleri ile dikkat çeker, yaratıcı ve etkili çözümler yaratır. Modern trendlerden esinlenerek tasarlanan Nirvana S500 laptop, her koşulda ve konumda daha üretken olmanızı sağlar.

Excalibur G780

Hızlı ve Geniş Ekranda Gaming Laptopunu Oluştur

Excalibur G780 oyun ve performans bilgisayarı birbirinden farklı ekran kartı opsiyonları ile ihtiyacına göre konfigüre edebilme imkanı sunar. NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebilir, oyun deneyiminizi katlayabilirsin.

Excalibur G770

GTX Ekran Kartı ve 10. Nesil İşlemci ile Kontrol Sende

Excalibur G770 oyun bilgisayarı, çeşitli ekran kartı, işlemci, lisans, bellek, depolama ve hatta ekran çeşitlerinden dilediğini seçip konfigüre etmeni sağlar. İhtiyacın olan oyun bilgisayarı performansına en üstün kalitede parçalar ile ulaşabilirsin.