Sağlık Sektörü İçin Faydaları

Sağlık Sektörü İçin Faydaları

Sağlık sektörü teknolojisine uyumlu ürünleri ve satış sonrası desteği ile Casper İş Çözümleri, hasta bakımında güçlü performans sağlayan bilgisayar ve mobil hizmetleri sunar. Casper ürünleri ile, hasta verilerinden, klinik personel iletişimine, laboratuvar donanımından yönetime kadar tüm teknolojik entegrasyonu sağlayabilir, sunduğunuz sağlık hizmetinde optimum fayda sunmanıza olanak verir.

  • Maksimum Performans
  • Çevre Dostu
  • Ergonomik Tasarım

Sağlık İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana M600

Güçten ve Performanstan Ödün Vermeyin

Kompakt, yüksek performanslı Nirvana M600 masaüstü bilgisayar modeli ile üretkenliği ve esnekliği bir arada deneyimleyin. Güçlü Intel işlemcilere sahip Small Form Factor yapısıyla hem dikey hem yatay olarak kullanılabilen M600, çalışma alanlarınızda modern bir ergonomi sağlar. Evlerde, işletmelerde alan tasarrufu ve maksimum verimliliği destekleyen M600 ile farkı hissedeceksiniz.

Casper Nirvana AIO A700

Yapay Zeka İle Güçlendirilmiş İş Performansı ve Güvenlik Bir Arada

AIO A700 iş bilgisayarları, işletmelerin ihtiyacı olan maksimum verim ve yüksek performansı sağlam bir tasarım ile sunar. Modern ve şık tasarımı güçlü donanımlarla birleştiren Nirvana AIO A700; ayarlanabilir stant, dokunmatik ekran opsiyonu ve çerçevesiz ekranı ile üretkenliğinizi artırır.

Casper Nirvana C650

12. Nesil İşlemcilerle Üretkenliğinizi Artırın

12. Nesil Intel Core™ işlemci ve Intel® Iris® Xe grafik kartı ile çalışma saatlerinizin ve iş süreçlerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan Casper Nirvana C650 laptop bilgisayar ile uzun süreli başarı hedeflenir.