Sağlık Sektörü İçin Kurumsal Çözümler

Sağlık Sektörü İçin Kurumsal Çözümler

Hastanelerde tedavi gören hastaların tüm verilerine ihtiyaç duyduğunuz noktadan akıllı telefon veya tabletler ulaşabilir, veri girişi yapabilir ve iş akışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Sağlık Sektörü İçin Faydaları

Sağlık Sektörü İçin Faydaları

Sağlık sektörü teknolojisine uyumlu ürünleri ve satış sonrası desteği ile Casper İş Çözümleri, hasta bakımında güçlü performans sağlayan bilgisayar ve mobil hizmetleri sunar. Casper ürünleri ile, hasta verilerinden, klinik personel iletişimine, laboratuvar donanımından yönetime kadar tüm teknolojik entegrasyonu sağlayabilir, sunduğunuz sağlık hizmetinde optimum fayda sunmanıza olanak verir.

  • Maksimum Performans
  • Çevre Dostu
  • Ergonomik Tasarım

Sağlık İçin Uygun Ürünler

Casper Nirvana A460

Üstün Özelliklerle Yüksek Verimlilik

Gün boyu yüksek verimlilikle çalışmak için bir bilgisayardan beklediğiniz ne varsa, hepsi Nirvana One A460 tümleşik bilgisayarlarda. Hem tasarımı hem donanımları ile hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bir bilgisayar ile performansınız her zaman zirvede.

Casper Nirvana S500

Hem İnce, Hem Güçlü Yapısı ile Kusursuzu Tasarladık

Eşsiz Nirvana S500, ince ve hafif yapısı ile kusursuz bir laptop... Antrasit siyah ve metalik gümüş renk seçenekleri ile dikkat çeker, yaratıcı ve etkili çözümler yaratır. Modern trendlerden esinlenerek tasarlanan Nirvana S500 laptop, her koşulda ve konumda daha üretken olmanızı sağlar.

Casper Nirvana A500

Her Yere Uyumlu Ortak

Casper Nirvana One A500, sağlam ve ergonomik tasarımı ile uzun saatler çalışan ofis kullanıcılarına uygundur. Ergonomik standının sunduğu, yukarı-aşağı, sağa sola , öne-arkaya, ve 90 dereceye kadar dönen ekranı sayesinde ofislerde birlikte çalışan kişilerin aynı ekrana bakmasını kolaylaştırırken aynı zamanda da sağlık açısından da çok idealdir.

Casper VIA S48

Performansa Tarz Katan Tasarım

Performansı ve şıklığı gittiğiniz her yere taşıyın diye VIA S48'de tasarım ve güç ideal dengede. Maksimum ekran genişliği, yüksek depolama alanı, canlı renkler ve güçlü batarya performansı gibi bir tabletten beklediğiniz tüm ayrıcalıklar VIA S48'de bir arada!